Шановні педагоги, ветерани освітянської галузі! Шановні батьки!

Дорогі наші учні!


 

Сердечно поздоровляю вас з початком нового учбового року і Днем знань! Перше вересня кожного року – особливе свято для всіх нас, адже з цього чудового вересневого дня, якого з нетерпінням чекають і викладачі, і учні, і їх батьки починається ще один етап вашого пізнання світу, придбання нових знань, друзів і однокласників. Цей день дуже важливий для кожної сімї і для всієї країни. Школи, які вже стали рідними для вас, гостинно відчинять перед вами свої двері, щоб продовжити дорогу до нових знань, відчуттів і подальшого вдосконалення. Для першокласників цей учбовий рік стане першим у житті, початком довгого шляху пізнання. А випускники почують перший дзвоник в останній раз – він передує останньому шкільному навчальному року в вашому житті, після якого ви вийдете в самостійне, доросле життя, де багато чого буде залежати тільки від вас, де ви зможете реалізувати набуті шкільні знання, побудувати власну кар’єру і, без сумніву, стати особистостями.


Перед педагогами з початком кожного нового учбового року постають непрості завдання – розкриття здібностей своїх учнів, їх творчого потенціалу, виховання високоосвіченого громадянина, порядної людини й патріота нашої держави, готового до викликів сучасного життя та вагомих досягнень в нашому розвиненому, високотехнічному суспільстві. Впевнений, що вони, як і їхні учні, відкриті до всього нового, відмінно володіють своїми дисциплінами й спроможні допомогти своїм вихованцям знайти правильний шлях у своєму особистому житті.


Шановні педагоги, батьки! Від усієї душі бажаю вам миру, здоров’я, щастя, добробуту, терпіння й витримки у вихованні ініціативних, високоосвічених, творчих особистостей, бажання допомогти їм у кожну, потрібну нашим дітям, хвилину.


Дорогі наші учні! Завжди пам’ятайте про те, що отримані шкільні знання прокладають вам шлях до самостійного життя, реалізації всіх ваших самих сміливих планів в майбутньому!

 


 

Зі щирою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України.