Шановні люди з обмеженими фізичними можливостями й особливими потребами Західного Донбасу!


 

Кожного року, 3 грудня, в Україні, як і всьому світі, відзначається Міжнародний День інвалідів, який сприяє зверненню акцентованої уваги всіх гілок влади, кожного громадянина нашої держави на необхідність досягнення повного забезпечення ваших, рівних з рештою громадян, конституційних прав і свобод, постійну участь у громадському житті суспільства. В цей день повинне підсумовуватись все, зроблене в країні для кожного з вас, аналізуватись ваш теперішній стан справ, окреслюватись кроки для подальшого підвищення життєвого рівня, адаптації до повсякденного життя кожного громадянина України з обмеженими фізичними можливостями.


Я переконаний в тому, що тільки спільними зусиллями держави, органів місцевого самоврядування, бізнес структур, благодійних фондів і небайдужих до чужих страждань громадян України можливо полегшити ваше становище, допомогти реалізувати ваші здібності, знайти своє місце в соціумі та змінити ваше життя на краще, зробити його більш комфортним.


Від усієї душі бажаю вам миру, здоров’я, життєвого оптимізму, міцної сили духу, піклування й поваги близьких, дбайливого відношення оточуючих і держави!

 

 

Зі щирою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України