Сучасні реалії такі, що кожній молодій людині, та й не тільки молодій, що бажає вдосконалюватись і йти в ногу з часом, потрібне вміння працювати з комп’ютером. А до комп’ютера – ще й з всесвітньою мережею Інтернет.


Але з Інтернетом в наших селах ще сутужно – набагато в яких є доступ до нього для особистого користування. Тому одним з нагальних питань сучасності є створення в селах центрів, де б могли долучитися до сучасного світу їх мешканці. В першу чергу – молодь і учні шкіл. Зрозуміло, що отримати інтернет – мережу для будь – якого села - задоволення доволі дороге. І без допомоги всієї громади, депутатів різних рівнів та благодійників це зробити вкрай складно. А обладнати новостворені центри сучасним устаткуванням, щоб там його відвідувачі не тільки могли в тому ж Інтернеті знайти для себе щось цікаве, а й поспілкуватися одне з одним, поділитися своїми думками з приводу різних подій у нашій країни та в світі, провести корисні семінари, тренінги, предметні уроки для підвищення загальноосвітнього рівня не тільки учнів шкіл, а й всіх сельчан та, навіть, розважальні тематичні заходи. Наприклад – з історії села, всього краю, культурної спадщини, народних традицій, тощо.


Тому й виникла ідея у народного депутата України А.В. Мартовицького, під час торішніх відвідин Межирічської сільської бібліотеки, створити на її базі ось такий центр.

 

Для здійснення цієї ідеї були залучені кошти обласного депутата, місцевої громади, підприємців, «Благодійного фонду сприяння соціально – економічному розвитку Західного Донбасу», засновником якого є народний депутат України А.В. Мартовицький. І 28 листопада 2017 року, в приміщенні Межирічської сільської бібліотеки (яка, до речі, в наступному році буде святкувати своє 90-річчя) відбулося урочисте відкриття нового «Інформаційно – комп’ютерного центру «Бібліо – інтернет». В капітально відремонтованому, світлому і затишному приміщенні зараз знаходяться два сучасних комп’ютера з підключенням до безлімітного Інтернету та мультимедійний комплекс, переданий Центру народним депутатом. З нагоди відкриття Центру та на запрошення керівництва села, у відкритті прийняли участь голова Павлоградської районної ради Н.В. Гримайло та помічник – консультант народного депутата України А.В. Мартовицького, депутат Дніпропетровської обласної ради М.С. Пономарчук, школярі сільських шкіл та інтернатного відділення, мешканці села. Почесні гості, від імені народного депутата та особисто себе, привітали сельчан з цією, доволі визначною, подією всіх, для кого був створений Центр, передусім тих, хто найчастіше буде ним користуватись – молодь села, побажали їм всього найкращого, успіхів у навчанні з використанням новітніх технологій, подальшого розширення функцій Центру, щоб ним змогли користуватись всі межиричани, незважаючи на вік. Тим більше, що в подальшому облаштування Центру ще продовжиться. А сільські школярі вітали гостей своїми піснями і віршами, підкреслюючи саму теплоту цього заходу.         

 

 

Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах Інтернет – зал в Межирічах