ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗАХІДНОГО ДОНБАСУ!


ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!


 

Щиро вітаю вас з визначним Державним святом в історії нашої держави  – Днем Соборності України!


22 січня 1919 року була зроблена перша спроба об’єднати Україну шляхом проголошення Акту Злуки, згідно якому Українська Народна та Західноукраїнська Народна Республіки ставали єдиною державою, як здійснення багатовікової мрії українського народу про створення Незалежної, Соборної України.


Але тільки в 1991 році ця мрія стала реальністю. І вже 26 років ми, українці, спільно будуємо нову державу, намагаємось зберегти її єдність та цілісність, обравши європейський вектор розвитку.


Зараз всі ми переживаємо нелегкі часи. Падіння рівня життя пересічних громадян, військові дії на Сході, втрати кращих синів і дочок країни – все це не додає оптимізму, але всі ми повинні вірити в майбутнє, в якому не буде війни, де будуть щасливі очі дітей, заможне життя працюючих громадян, забезпечена старість, єдиний, об’єднаний спільною метою український народ, а ми, всі разом, будемо пишатись своєю економічно розвиненою, демократичною Україною. Але для цього кожному з нас доведеться прикласти ще багато нелегких спільних зусиль.


Дорогі земляки! Від усієї душі бажаю кожному з вас миру, здровя, щастя та добробуту і впевненості в кращому майбутньому!


 


З глибокою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України.