Відкритий традиційний міський дитячий Фестиваль народної творчості «Різдвяна зірочка» - 2018 у Павлограді завершився. Впродовж місяця біля 500 його учасників змагались за перемогу, даруючи глядачам незабутні враження від своїх виступів. Вертепи, колядки, щедрівки, народні українські обряди в майстерному виконанні наших талановитих дітей створювали атмосферу тепла і майже сімейного затишку під дитячі, а тому – мелодійні, щирі й душевні, співи про новорічні й різдвяні чудеса, бажання і мрії.


Адже головне призначення Фестивалю – збереження української народної культурної спадщини, її розвиток і популяризація у підростаючого покоління. Тому і завжди підтримує проведення цього Фестивалю, разом з міським головою Павлограду А.О. Вершиной, народний депутат України А.В. Мартовицький, котрий завжди наголошує на зрозумілих кожному речах: минуле повинне зберігатися в серцях і душах українців, тому що без знання і наслідування минулого не будується майбутнє.


Після місячного прослуховування й перегляду виступів всіх учасників Фестивалю, журі визначило переможців. Але зразу можна зазначити, що вкотре перемогла народна культура, її ні з якою другою незрівняна самобутність, яскравість кожного виступу і вірність народним пісенним і обрядовим традиціям.


Всіх учасників і переможців Фестивалю, керівників творчих колективів дякували за участь, вітали з перемогою, бажали подальших творчих успіхів і нагороджували спеціальними дипломами і призами від міського голови та народного депутата перший заступник міського голови В.С. Мовчан і помічник народного депутата України А.В. Мартовицького, депутат Павлоградської міської ради А.В. Чернецький.


А потім, після закінчення церемонії нагородження відбувся традиційний гала-концерт переможців Фестивалю, який подарував глядачам МКДЦ ще кілька годин спілкування з українською народною культурною спадщиною у чудовому виконанні наших юних земляків.

 

 

До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка» До побачення, «Різдвяна зірочка»