Мої найщиріші вітання вам, матерям, сестрам, дружинам і донькам з першим, сонячним, яскравим і квітучим святом Весни – Міжнародним жіночим днем!


Ми, чоловіки, завжди цінуємо і будемо цінувати вас за добро і турботу, яку ви випромінюєте у стосунках з нами, за любов і ніжність, які надихають кожного з нас на великі звершення і постійне бажання бути гідним ваших почуттів. Немає в світі  нічого дорожчого й більш священного за жінку – берегиню сімейного затишку, що дарує життя нашим дітям. Ваші надійні підтримка й душевна теплота – це запорука успіху в житті кожного чоловіка, впевненість у подальшому щасливому майбутньому всієї родини.


Дорогі наші жінки! Нехай ваші люблячи серця дарують щастя тим, хто вас кохає, щоб ви щоденно відчували відданість, доброту ваших чоловіків. Кохайте самі й будьте завжди коханими, залишайтесь і надалі такими ж прекрасними, непередбачуваними, надійними і щасливими!


Щиро бажаю всім вам миру, справжнього жіночого щастя, сімейного затишку, щоб завжди поряд з вами були сильні, надійні чоловіки, зігріті вашою увагою і теплотою ваших сердець! 

З глибокою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України.