Нова Національна гвардія нашої держави створювалась в буремні дні березня 2014 року. Її основою стали бійці добровольчих батальйонів, які першими вирушили на Схід держави.


За минулі 4 роки військові частини Національної гвардії стали одними з самих боєздатних, добре вишколених та озброєних підрозділів української армії, підпорядкованих МВС. Фактично – елітними військами, до служби в яких майбутні бійці проходять суровий відбір.


На території Павлограду розташована одна з частин Національної гвардії України, яка має своє особливе завдання. Але військовослужбовці частини не тільки виконують свої обов’язки в нашому мирному місті, але й приймають участь у бойових діях в зоні АТО.


27 березня військовослужбовці В\Ч 3024 відзначили 4-ту річницю створення Національної гвардії України урочистим заходом в своєму БК на території частини. Воїнів – гвардійців – своїх однополчан, вітав командир частини – В.В. Савенко. Також воїнів - гвардійців вітали: заступник міського голови м. Павлоград О.М. Родіонов, голова Павлоградської РДА С.Є. Максимчук, голова сільради об’єднаної Богданівської сільської громади О.Г. Грищенко, які привітали їх зі святом, побажали всього найкращого у службі, житті та вдосконаленні військової майстерності.


З вітальними словами з нагоди професійного свята до військовослужбовців звернувся народний депутат України А.В. Мартовицький, який вже на протязі кількох років співпрацює з особовим складом частини, допомагає у вирішенні їх нагальних питань. Артур Володимирович привітав всіх військовослужбовців, відзначив їх значну роль у захисті незалежності нашої держави, особливих об’єктів на території міста, побажав їм успіхів у бойовій підготовці, вірного служіння українському народу, сумлінного виконання вимог Присяги та військового обов’язку, здоров’я, особистого щастя, любові й поваги рідних і всіх оточуючих.  А після слів привітання кращим військовослужбовцям частини вручив свої Подяки і квіти.

 

В цей святковий день наших гвардійців, разом з духовим оркестром і солістами частини, вітали і художні колективи Павлограда, виступи яких воїни зустрічали бурхливими оплесками.

 

 

4-та річниця Національної гвардії України 4-та річниця Національної гвардії України