Шановні земляки!


Дорогі прочани, браття і сестри!


 

У ці урочисті святкові дні, з почуттям величезної духовної радості, від усього серця вітаю всіх вас з Великим і Світлим Святом Воскресіння Христового!


Наші серця знову наповнює радість Свята Великодня, адже після Воскресіння Христового вся історія людства і життя кожного з нас сприймається абсолютно по-новому. Ніякі скорботи, великі й малі життєві неприємності не можуть затьмарити радість від цього духовного Свята.


Нехай світло проллється в душу кожного з нас, щоб ми стали добрішими і милосерднішими, назавжди піде ненависть, образа, заздрість і злість, нехай оселяться в нас віра, надія та любов до ближнього. А щедрий і велелюбний Господь благословить наші труди на користь рідного краю, дарує всім нам мир у нашій країні, одностайність і рясну допомогу в добрих помислах і ділах наших.


У дні духовної радості давайте разом нести повну Пасхальну радість всім, хто потребує співчуття, знаходиться в скорботи і хворобі.


Щиро бажаю всім вам, мої дорогі земляки, браття і сестри, здоров'я, любові, щастя, миру і благополуччя! Нехай ваші серця радіють від всеосяжної пасхальної радості та невичерпної духовної любові! 

Христос Воскрес!

 Артур Мартовицкий,

 

народний депутат України.