Народний театр Межирічського сільського Будинку культури знаний далеко за межами свого села. В доробках цього талановитого театрального колективу десятки постановок п’єс виданих світових драматургів і написаних власними авторами. І все це – на достатньо високому професійному рівні, що, без сумніву, заслуговує на повагу й популярність серед його шанувальників.


Одним з таких шанувальників є і народний депутат України А.В. Мартовицький. Тому не дивно, що керівництво Межирічської об’єднаної сільської громади актори театру запросили його разом відсвяткувати Всесвітній День театру і День сміху 30 березня. І Артур Володимирович, як істинний цінитель театрального мистецтва, яке, на його думку, за допомоги сценічних постановок, висвітлює життя без прикрас, таким, яким воно є в дійсності, зберігає і популяризує світові театральні здобутки, українську культурну самобутність, виховує у своїх глядачів почуття прекрасного, охоче погодився відсвяткувати ці два свята разом із сельчанами і акторами театру. Також почесними гостями колективу театру в цей вечір були помічники – консультанти народного депутата, депутат обласної ради М.С. Пономарчук і Л.С. Дегтяренко, староста села Булахівка І.О. Гузь.


Святковий вечір розпочався невеликою виставою про життя звичайної сільської сім’ї з усіма її «атрибутами». Але добрим закінченням і примиренням всіх «ворогуючих» сторін.


Після вистави акторів театру і мешканців Межиріч зі святами привітав народний депутат України А.В. Мартовицький, який відзначив роль театру в нашому житті, талановитість і майстерність кожного, хто в цей, нелегкий для держави час, несе світ мистецтва людям, побажав їм миру, добробуту, добра, щастя, нових здобутків на театральній ниві і вірного служіння мистецтву. А після виступу вручив букет квітів керівнику Народного театру Інні Захаровій, як шанувальник творчості цього безумовно талановитого колективу.


Глядачі щирими оплесками, як дорослі, так і діти, зустрічали кожний виступ, сміялися над вдалими жартами, яких, в цей вечір, було чимало, вітали улюблене вокальне тріо «Намисто». І, взагалі, святковий настрій панував в залі впродовж всього заходу.


Коли в глядацькій залі немає байдужих, це означає, що почуття акторів і всіх виступаючих знаходять відгук в людських душах, а театральне мистецтво потрібне нам всім!

 

 

 

Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні Театр і гумор – нероздільні