Життя не стоїть на місці. А щоб його постійно рушити вперед, потрібні і сила, і здоров’я. Добре, що про ці людські якості пам’ятають керівники багатьох громад міст і сіл, прагнучи розвивати на своїх територіях, серед своїх мешканців різні види спорту, тим самим залучаючи людей різних вікових груп до здорового способу життя.


Ось і в селі Богданівка, що входить до Богданівської територіальної громади піклуються про розвиток спорту. Збірні ОТГ вже кілька років приймають участь у різноманітних спортивних змаганнях і турнірах району. Зокрема – у започаткованих народним депутатом України Артуром Мартовицьким районних «Іграх патріотів», районних футбольних першостей та Кубків. А 4 квітня, вперше в ОТГ, відбувся перший турнір з волейболу на «Кубок сільського голови», в якому взяли участь 9 команд чоловіків і жінок медичних, освітніх закладів громади, збірні виконкому сільради і депутатського корпусу. Ініціатором цих змагань став сільський голова О.Г. Грищенко.


Перед початком турніру Олексій Григорович поспілкувався з представниками регіональних ЗМІ. Відповідаючи на питання журналістів, він зазначив, що перший «Кубок сільського голови» - це вагомий крок до розвитку спорту в громаді, занять спортом всіх вікових груп населення та шлях до здорового образу життя. Для цього в громаді вже створюються належні умови: будується спортивно – розважальний комплекс, впорядковується Богданівський парк зі спортивними майданчиками. І відзначив значну роль народного депутата України Артура Мартовицького в розвитку всієї громади взагалі і спортивного напрямку – зокрема. А також нагадав кілька проектів, які або вже реалізовані, або в найближчому майбутньому будуть реалізовані спільно з Артуром Володимировичем: «Краща сільська садиба», «Відкрийте серце новорічним дивам», «Джерела Павлоградщини», тощо.


Відкриваючи перші змагання на «Кубок сільського голови», Олексій Грищенко привітав учасників, побажав всім успіхів і перемог та зробив перший удар по м’ячу.


Змагання продовжувались впродовж кількох годин. Команди грали у волейбол, а вболівальники підтримували їх весело, азартно, з повною самовіддачею. Зрозуміло, що кваліфікація гравців, як і вік, зовсім різні, але хороший настрій супроводжував їх протягом всього часу змагань.

 

Перший «Кубок сільського голови» вже отримав свого власника. І є така впевненість, що його розіграш стане традиційним. 

 

 

 

Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці Волейбол в Богданівці