Шановні мешканці Західного Донбасу!
Дорогі друзі!
            
 
У наш Західний Донбас, як і у всю Україну, прийшла Весна - час пробудження природи, цвітіння дерев і наведення порядку в містах і селах регіону після довгих зимових місяців.
 
Комунальні служби міст вже почали приводити в порядок вулиці і двори будинків. Але самі впоратися з таким великим обсягом роботи вони зможуть не скоро. Адже кожному з нас хочеться якомога швидше побачити весняну красу біля наших помешкань, зелень дерев, яскраві фарби квітів і доглянуті, чисто прибрані вулиці і двори наших будинків.

Я звертаюся до Вас, дорогі земляки, із закликом всім взяти участь у всеукраїнському «Дні довкілля», який пройде 21 квітня, щоб спільними зусиллями впорядкувати наші вулиці і двори, місця загального користування, зони відпочинку, висадити нові дерева, кущі й квіткові клумби, відремонтувати і пофарбувати дитячі ігрові та спортивні майданчики. 

Мій особистий внесок у наведення порядку в містах і селах нашого Західного Донбасу - це більше 300 саджанців японських сакур, кількасот декоративних кущів, квітів, які я планую передати громадам. Також і сам особисто прийму участь у їх висадженні. 

Адже тільки разом, спільними зусиллями ми можемо і повинні зробити наш рідний регіон ще красивішим, затишнішим і комфортнішим для проживання, тільки від нас самих залежить його майбутнє разом з майбутнім всіх нас, наших дітей і онуків!

 
З повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.