Майбутнє будь-якої держави – це її молодь: школярі, студенти, які ще вчаться, накопичують знання задля того, щоб пізніше, через декілька років, застосовувати ці знання на практиці і будувати не лише особисте життя, а й брати активну участь у будівництві нової, сучасної України.


Бажання вчитися всьому новому, сучасним наукам, бути активними, креативними, сповненими нових ідей, здоровими і витривалими фізично – це основні необхідні якості будівника майбутнього країни. І громадська організація «Молодіжна Ініціатива Реформ», створена небайдужими до своєї долі, подальшої долі Західного Донбасу і всієї України, слугує цієї меті, вже декілька років намагаючись збудити громадську активність нашої молоді. Слід зазначити, що організація створена за сприяння народного депутата України Артура Мартовицького, який завжди підкреслює, що майбутнє всієї держави залежить від того, хто його будуватиме – від нашого молодого покоління. Але молоді у всіх її прогресивних починаннях потрібна постійна підтримка дорослих, людей, що мають багатий життєвий і виробничій досвід, можуть багато чому навчити школярів і студентів, не тільки розповісти, але й власним прикладом надихнути їх на нові цілі й досягнення.


За минулі, з моменту створення громадської організації «МИР», роки вже важко перелічити ті заходи, великі і малі справи, проекти, які члени організації здійснили при підтримці Артура Мартовицького. Десятки спортивних турнірів, змагань, Фестивалів і конкурсів з вуличного футболу, воркауту, настільному тенісу, брейк-дансу, молодіжних вуличних субкультур, армрестлінгу, пляжному волейболу, тощо. А ще – нові збудовані спортивні майданчики для занять воркаутом, футбольні поля для міні – футболу. Чого вартий лише новий, збудований за ініціативи Артура Володимировича, скейт-ленд-парк в м. Павлоград, рівних якому немає у свій Україні, до спорудження якого долучилися, крім народного депутата, депутати обласної ради на чолі з Генеральним директором ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» С.А. Вороніним і М.С. Пономарчуком, міська влада на чолі з міським головою А,О. Вершиною, за активної участі Компанії ДТЕК й багатьох небайдужих городян!


А чого варті поїздки до Києва на запрошення народного депутата Украаїни А.В. Мартовицького, під час яких представники молоді регіону змогли не тільки помилуватися красотами столиці України, а й ознайомитися з роботою головного законодавчого органу країни «з середини», навіть бути присутніми на пленарних засіданнях!


Одним з останніх проектів громадської організації «МИР» під назвою «Твій вибір», що також був реалізований за сприяння Артура Мартовицкого, спрямований на професійну орієнтацію школярів регіону. Впродовж реалізації проекту всі бажаючи  взяти в ній участь школярі Павлограда детально знайомились з діяльністю органу міської влади, зустрічались з керівниками міста, депутатами, були присутні на засіданнях виконкому, сесій міської ради, відвідали кілька вищих учбових закладів обласного центру – міста Дніпра, щоб познайомитися з їх викладачами і студентами, спеціальностями, які там викладаються для свого подальшого вибору професії.

 

За думками самих учасників проекту «Твій вибір», вони збагатилися дуже корисною для них інформацією, яка, без сумніву, буде сприяти правильному вибору професії в їх подальшому, вже дорослому житті.