В Богданівській об’єднаній територіальній громаді 27 квітня були проведені вже другі за останній місяць спортивні змагання на «Кубок сільського голови» О.Г. Грищенка. Тепер вже – з баскетболу.


Впродовж кількох годин 10 команд, складених з працівників комунальних установ, депутатів сільської ради, виконкому різного віку, змагались за перемогу. По-спортивному азартно, не шкодуючи ані себе, ані суперників, під бурхливі оплески, за підтримки вболівальників, яких у спортивній залі початкової школи зібралось чимало, спортсмени-аматори намагались вибороти Кубок.


Залучення до спортивних змагань широкого загалу мешканців громади – гідний приклад для кожного сельчанина, який спонукає регулярно займатись різними видами спорту, крок до здорового образу життя. І цьому, безумовно, сприяють кроки місцевої влади під керівництвом сільського голови, до розвитку різних видів спорту у громаді, створення умов для цих занять. Тим більше, що в селах Богданівської об’єднаної громади мешкають й працівники «ДТЕК «Павлоградвугілля», яким також потрібно підтримувати своє здров’я в належному стані, щоб досягати нових трудових успіхів і з кожним роком видавати «на-гора» все більше вугілля.


Привітати переможців Першого «Кубку сільського голови» з баскетболу приїхав помічник – консультант народного депутата України А.В. Мартовицького, депутат обласної ради М.С. Пономарчук, який, від імені Артура Володимировича, побажав переможцям і всім присутнім миру, здоров’я, щастя, нових спортивних успіхів і регулярних спортивних занять. А змагання, що пройшли, як відзначив М.С. Пономарчук, це лише перший крок для багатьох до здорового образу життя. Адже народний депутат багато чого робить в Західному Донбасі для розвитку спорту, для залучення до нього різновікових верств населення. А після привітань М.С. Пономарчук вручив від Артура Володимировича кожній команді, що зайняла 1,2 і 3 місця, професіональні баскетбольні м’ячі, які, обов’язково, знадобляться всім бажаючим займатися баскетболом – динамічним і видовищним видом спорту. 

 

 

Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно Азартно, весело, спортивно