Їх подвиг нинішнє й майбутні покоління повинні зберегти і своїй пам’яті навічно, тому що Велика Перемога над гітлерівським фашизмом, здобута у Другій світовій війні – це одна з найвизначніших сторінок в багатій подіями, злетами і звитягами історії України і українського народу.


Даниною нашим мужнім, самовідданим героям – переможцям є проведення в містах і селах Західного Донбасу, як і у всій Україні, традиційних, щорічних, напередодні Дня Великої Перемоги, Мітингів – реквіємів пам’яті на честь загиблих в жорстоких боях з фашистськими загарбниками і тих, хто зараз живе поряд з нами, запалювання свічок і факельні ходи. В багатьох країнах Європи і всього світу подібні заходи відбуваються в ці святкові дні, тому що для всього світу День Перемоги над нацизмом – визначна подія ХХ століття.


7 і 8 травня, біля Меморіалів і пам’ятників, зведених на честь наших героїв, що загинули під час війни з фашизмом, в містах і селах регіону відбулися такі Мітинги – реквієми з церемоніями покладанням квітів і вшануванням пам’яті загиблих Хвилиною мовчання, під час проведення яких народний депутат України А.В. Мартовицький, міські голови: Павлограда - А.О. Вершина, Тернівки - В.В. Тарелкін, Першотравенська – О.Р. Вінницька, Н.В. Гримайло - голова Павлоградської районної ради, С.Є. Максимчук – голова Павлоградської РДА, О.Г. Грищенко – голова сільради Богданівської ОТГ відзначали мужність, героїзм і самовіддачу наших солдат і офіцерів, працівників тилу в їх спільному і головному прагненні – здобути перемогу над нацизмом в тій кровопролитній війні. В цих Мітингах – реквіємах брали участь ті, хто здобув цю Велику Перемогу – ветерани Другої світової війни, заступники міських і сільських голів, Депутат обласного, міських і сільських рад, ветерани АТО, воїни – інтернаціоналісти, діти війни, школярі, студенти, представники громадських організацій ветеранів війни і праці, підприємств, установ, мешканці населених пунктів.

 

Під час проведення заходів звучали пісні часів Другої світової війни, сучасні пісні про перемогу, вірші у виконанні творчих колективів і солістів. А після закінчення Мітингів всіх їх учасників пригощали смачною солдатською кашею. 

 

 

 

Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям! Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям!