Шановні педагоги, учні шкіл, батьки Західного Донбасу!


Дорогі наші випускники!


 

Разом з завершенням чергового учбового року закінчився ще один. дуже важливий етап вашого життя – навчання в школі. Це - радісний день останнього дзвоника, зі щирими привітаннями і найкращими побажаннями, для всіх учнів. А особливо знаменним він є для випускників, як незримий перехід на нову сходинку вже нового, дорослого життя.


За роки навчання в школі ви отримали той фундамент знань, який дозволить вам будувати своє подальше майбутнє, освоїти професії, які ви вже обрали, стати керівниками, бізнесменами, лікарями, шахтарями, будівельниками, непересічними особистостями й просто гарними людьми. Від вас чекають нових, нестандартних рішень економічних і виробничих проблем країни, вам крокувати по новим, ще ніким не пройденим шляхам будівництва нової, європейської України, своїми діями сприяти розвитку науки і техніки, економіки й виробництва, значному підвищенню рівня життя наших співвітчизників. Я впевнений, що ви виправдаєте надії свої вчителів, батьків і всього суспільства і станете гордістю не тільки нашого шахтарського регіону, а й всієї України. Тому що ви – наше спільне майбутнє.


Самі найтепліші слова вдячності педагогам шкіл за їх професіоналізм, чуйне, уважне відношення до своїх учнів, за прагнення відкрити перед ними величезний світ знань. Адже від вас, шановні педагоги, багато в чому залежить формування особистості людини, її світогляду та й всього майбутнього.


Шановні вчителі, керівники, учні, випускники учбових закладів, батьки Західного Донбасу! Від усього серця бажаю всім вам мирного неба над головою, особистого щастя, нестримного прагнення до нових знань і життєвих висот, натхнення в досягненні поставлених цілей і будівництві свого найкращого майбутнього!


 

Зі щирою повагою,

Артур Мартовицький,

народний депутат України.