Дорогі наші, любі хлопчики і дівчатка!

 

Мої самі найщиріші вітання вам і вашим батькам з Міжнародним Днем захисту дітей!


Пора дитинства в житті кожної людини – сама краща, весела, чарівна й безтурботна. Але діти - сама вразлива і незахищена категорія громадян. Тому ми, дорослі, спільними зусиллями повинні створити належні умови для того, щоб ваше дитинство було дійсно щасливим, наповненим радістю, добром, вашими сяючими оченятами й щирим посмішками. Тільки зростаючи в оточенні любові, душевної теплоти, піклування і поваги нас, дорослих,  кожну мить відчуваючи себе бажаними, захищеними, величезним скарбом не тільки для своїх батьків, а й усього суспільства, ви зможете побудувати своє щасливе майбутнє та гідне майбутнє всієї країни. А багато хто з вас, я впевнений, в майбутньому стане гордістю не тільки міст і сіл Західного Донбасу, а й всієї України.

         

Але на протязі всього подальшого життя чарівна пора дитинства залишиться в вашій пам’яті назавжди самими приємними спогадами про безтурботний світ радості, щастя і щирих почуттів.


Дорогі наші, найкращі в світі діти! В день вашого Міжнародного свята від усієї душі бажаю кожному з вас зростати здоровими, в оточенні люблячих батьків та рідних вам людей, щасливого дитинства, наполегливості й успіхів у навчанні для досягнення самих високих життєвих цілей. Нехай завжди над вашими головами буде мирне, безхмарне небо навкруги теплого, лагідного сонечка, а поряд з вами – найдорожчі в світі люди – мама й тато!


 

Зі щирою повагою до кожного з вас

Артур Мартовицький,

народний депутат України.