Шановні журналісти, ветерани журналістської справи, працівники  

                    засобів масової інформації Західного Донбасу!  

Дорогі друзі!  

 

З великою повагою до вашої нелегкої журналістської праці, щиро вітаю вас з чудовим професійним святом - Днем журналіста України. Але, без будь – якого сумніву, можна сказати, що це не тільки ваше свято, а й свято великої кількості читачів друкованих ЗМІ, різноманітних Інтернет-ресурсів, радіослухачів і телеглядачів.


Журналіст - надзвичайно важлива для суспільства, але складна професія, яка вимагає глибоких різнопланових знань, ерудиції, вміння аналізувати кожну подію й особливий хист, щоб донести свої погляди про неї, особисті відчуття й сприйняття до читача, слухача, глядача. У наше складне, швидкоплинне сьогодення, роль засобів масової інформації важко переоцінити. Від професіоналізму, таланту, неупередженості, а часто - й особистої сміливості журналіста залежить, наскільки реально українці сприймають ті події, що відбуваються зараз в Україні, оцінюють перспективні плани розвитку держави, хід задекларованих реформ, а також – вже пройдений державою та суспільством шлях, який має бути основою руху вперед.


Дорогі друзі! Від усієї душі бажаю Вам миру, здоров’я, особистого щастя, гідної оплати вашої нелегкої праці, невичерпного творчого натхнення, вміння відрізнити правду від наклепу, важливе від несуттєвого. Нехай істина буде головним і постійним дороговказом в вашій праці, а її результати завжди служитимуть дійсним орієнтиром для читачів на нашому складному шляху оновлення суспільства й держави. Вдалих вам журналістських знахідок та щирої поваги тих, для кого ви працюєте!

 

З повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України.