Мабуть, символічно, що літо – тепла, сонячна пора шкільних літніх канікул, веселого відпочинку дітей починається зі світа, присвяченого їм, нашим дорогим, улюбленим дітям – Міжнародного Дня захисту дітей. В цей день в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, дорослі радують хлопчиків і дівчаток яскравими заходами, щирими побажаннями, подарунками.


В місті Павлоград одним з центральних місць розваг для дітей ще з початку 80-х років минулого століття був ігровий майданчик в Дитячому парку. Для того часу – досить пристойний: з кількома каруселями, гойдалками, гірками. Але час плине, обладнання зношується, стає непридатним для користування й, бавить, небезпечним. І хоч в самому парку періодично проводились ремонтні роботи, дитячий майданчик залишався незмінним.


Але за півтора місяці до дитячого свята Дитячий парк був закритий на реконструкцію. З-за поставленого паркану можна було розгледіти тільки, що там повним ходом «щось робиться». Але міський голова неодноразово обіцяв, що до Міжнародного Дня захисту дітей -2018 реконструкція закінчиться й він буде відкритий.


Буквально за дві години перед початком святкового заходу, 1 червня паркани зняли й охочі змогли побачити результати реконструкції. Ще не закінченої, але вже – приємно вражаючої. Ігровий майданчик набагато збільшився в розмірах, на ньому виблискували новою фарбою нові атракціони: виблискуючі гірки, піраміди, фортеці, каруселі, гойдалки, м’яке покриття біля гірок, невисокий паркан огорожі, світильники. Тобто – все зовсім нове і сучасне. А в очікуванні урочистого відкриття парку в ньому вже зібрались сотні юних мешканців міста зі своїми батьками.


У святі відкриття оновленого дитячого світу розваг приймали участь і дорослі, завдяки яким у центрі міста з’явилося це казкове чудо: міський голова А.О. Вершина, народний депутат України А.В. Мартовицький, заступники міського голови, представники духовенства, депутати обласної і міської рад. Дітей і дорослих розважали аніматори, художні колективи міста.


Вітаючи всіх присутніх зі святом, міський голова зазначив, що парк оновлений спільними зусиллями і коштами міської влади, Благодійних фондів, Компанії ДТЕК, небайдужих городян. І відкривається він саме в цей день, як подарунок нашим дітям.


В своєму привітальному виступі, народний депутат України А.В. Мартовицький відзначив велику роль спільних зусиль на благо наших дітей, в черговий раз підкреслив, що дорослі повинні створювати умови для їх щасливого дитинства, для їх зростання здоровими, вихованими й освіченими. Привітав всіх зі святом і щиро побажав нашим дітлахам щасливого дитинства, мирного неба над головою, любові самих рідних людей і поваги, розуміння з боку всіх дорослих.


Дітям, гадається, як і дорослим, вже дуже хотілося зайти на новенький майданчик, випробувати нові атракціони, покататися на гойдалках і каруселях. Але спочатку, на довге і щасливе майбутнє, цей майданчик був освячений представниками духовенства. А потім вже – простір розваг для дітвори був відкритий! І сотні юних павлоградців, маленьких гостей міста, стрімголов кинулись на майданчик, що манив їх блиском свіжої фарби й передчуттям улюблених розваг.

 

Треба зазначити, що реконструкція дитячого парку – це другий масштабний проект в Павлограді, реалізований для дітей, після введення в дію збудованого, також - спільними зусиллями міської влади, народного депутата України Артура Мартовицького, Компанії ДТЕК, депутатів обласної і міської рад, активних мешканців міста, Скейт-ленд-парку в селищі ім. 40 років Жовтня. Але, можна бути впевненими, не останній!

 

 

 

В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям В Міжнародний День захисту дітей – чудовий подарунок дітям