Шановні медичні працівники закладів охорони здоровя,  

дорогі ветерани медичної сфери Західного Донбасу!


 

Сердечно вітаю вас з вашим професійним святом – Днем медичного працівника України!


В усі часи існування людства професія медика була однією з найнеобхідніших і шанованих серед людей. Адже багато в чому саме від вас залежить здоров'я кожного громадянина нашої країни. Ваш професіоналізм, разом душевною теплотою і постійним бажанням допомогти людям подолати хворобу, лікують краще і ефективніше самих сучасних ліків.


Незважаючи на складну фінансову ситуацію в країні, ви продовжуєте шукати нові шляхи для вдосконалення, підвищення своєї професійної майстерності, поліпшення організації процесу лікування.  Спільними зусиллями, за допомогою депутатів всіх рівнів, органів місцевого самоврядування та Благодійних фондів, ви продовжуєте оснащення лікувальних закладів регіону сучасним медичним обладнанням, відкриття нових, необхідних нашим людям, лікувальних палат, відділень та амбулаторій. Впевнений, що медична сфера Західного Донбасу буде розвиватися й надалі. І я завжди готовий допомагати вам в цьому!


Шановні медичні працівники, дорогі наші ветерани медичної галузі! Від усієї душі бажаю вам мирного неба над головою, нових досягнень і постійного професійного зростання, здоров'я, добробуту, особистого щастя, любові ваших рідних, поваги пацієнтів й усіх оточуючих!


 

Зі щирою повагою  

Артур Мартовицький,  

народний депутат України.