Лікар… З цим словом у багатьох людей пов’язані, переважно, самі приємні спогади про те, як професіоналізм, чуйність і увага лікаря, медичної сестри допомогли вилікувати тяжку хворобу в них або їх дітей, близьких. Тому і вважається, що професія медичного працівника – сама гуманна, бо нічого дорожчого в людини немає, ніж її здоровя.


Нажаль, це розуміють не всі. Особливо – високопосадовці, які в лікарнях для пересічних громадян не бувають (хіба що – з агітаційними цілями). Але нам, простим українцям, хочеться постійно відчувати турботу медиків про нас, отримувати піклування й необхідну допомогу.


Незважаючи на різні негаразди, пошана до професії лікаря залишається великою й щирою. Тому й не дивно, що з року в рік День медичного працівника відзначається доволі урочисто, з вітаннями від керівників міст, сільських громад, депутатів всіх рівнів, нагород від них, квітів і подарунків.


В цьому році професійне свято медичних працівників в містах і селах Західного Донбасу святкували 14 і 15 червня. За участі міських голів: Павлограда – А.О. Вершини, Тернівки – В.В. Тарелкіна, Першотравенська – О.Р. Вінницької, заступників міських голів, голови Павлоградської райради Н.В. Гримайло й, подекуди, керівника РДА С.Є. Максимчука, депутатів всіх рівнів, духовенства, представників Компанії ДТЕК, інших промислових підприємств, громадських і інших організацій, мешканців міст і сіл.


Народний депутат України А.В. Мартовицький завжди з великою повагою відноситься до людей в білих халатах, добре розуміючи, наскільки важлива для всього суспільства їх праця. Й постійно намагається допомагати їм в роботі, створювати належні умови праці й відновлення хворих. За допомоги «Благодійного фонду сприяння соціально – економічного розвитку Західного Донбасу, заснованого Артуром Володимировичем, та спільних проектів з місцевими владами, Компанії ДТЕК й небайдужих громадян, лікарні й амбулаторії регіону капітально ремонтували палати, оснащували їх сучасним, європейським обладнанням, необхідним для найскорішого одужання пацієнтів. Крім того, за сприяння народного депутата створені регіональні відділення гемодіалізу в Павлоградській МЛ № 4, Реабілітаціонний центр для дітей з фізичними вадами, тощо. Тому й народний депутат був бажаним гостем на всіх урочистостях, що проводились в регіоні для медичних працівників.


Вітаючи працівників і ветеранів медичної галузі Західного Донбасу під час святкових урочистостей, Артур Володимирович відзначав велику роль кожного з них у житті, збереженні здоров’я всіх мешканців регіону, висловлював впевненість у тому, що медицина країни обов’язково, незважаючи на певні нинішні труднощі й негаразди, буде розвиватись, буде підвищуватись рівень надаваних нашим співгромадянам послуг, оснащення медичних закладів, кваліфікація медичного персоналу. І все це буде продовжуватись і надалі, не чекаючи вказівок чи якихось «реформ зверху», які часто не розуміють самі медичні працівники, за підтримки місцевих влад, Компанії ДТЕК, представників бізнесу і громадськості. Щиро бажав їм всього найкращого – миру в країні, здоров’я, добра, щастя й поваги пацієнтів за збережене чи відновлене повноцінне життя. А після виступів багатьом працівникам лікарень і амбулаторій вручав свої Подяки.

 

Під час проведення святкових заходів охоронців нашого здоровя радували своїми виступами кращі творчі колективи й солісти регіону, яких іменинники зустрічали бурхливими оплесками.  


 

Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатахСвято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах Свято людей в білих халатах