Конкурс міні – грантів «Громада своїми руками», який проводить у містах  присутності своїх підприємств Компанія ДТЕК, з кожним роком набуває все більшої популярності серед мешканців міст і сіл України. Тим більше, що, за рішенням керівництва Компанії, з 2015 року до нього були долучені й громади районів. Та й суми коштів, які виділяються Компанією, з кожним роком збільшуються. Тому не дивно, що бажаючих впорядкувати свої території, збудувати нові об’єкти відпочинку, спортивного й духовного розвитку, відновити старовинні знакові місця з кожним роком стає все більше. В цьому, 2018 році, заявок, поданих на Конкурс від мешканців Західного Донбасу, перевищила третину від усієї кількості заявок по Україні.


Після довгої, кропіткої роботи, конкурсний Комітет визначив проекти - переможці, ініціаторам яких будуть надані певні кошти на реалізацію своїх задумок.


26 червня, у великій залі засідань будівлі Павлоградської районної ради, відбулося вручення сертифікатів на певні грошові суми переможцям Конкурсу. Цей захід проходив за участю голови Павлоградської райради Н.В. Гримайло, Регіонального представника Компанії ДТЕК з КСВ О.О. Коновалової, заступника директора «ДТЕК Шахтоуправління ім.. Героїв Космосу» О.В. Таращука, голови Павлогрдської «Агенції економічного розвитку». І, звичайно ж – за участі одного з перших і головних ініціаторів проведення Конкурсу – народного депутата України А.В. Мартовицького, який, впродовж всіх років його існування, підтримує реалізацію проектів – переможців за допомоги заснованого ним «Благодійного фонду сприяння соціально – економічному розвитку Західного Донбасу». Слід зазначити, що започаткована в минулому році Програма народного депутата «Джерела Павлоградщини», головною метою якої є відродження українських народних традицій, вивчення витоків поселень і розвитку сіл, стародавніх споруд, впорядкування природних джерел питної води, облаштування нових районних екскурсійних маршрутів для детального знайомства мешканців і гостей Павлоградщини з природним, культурним і духовним спадком краю, в кількох напрямках перетинаються з проектами, поданими на Конкурс Компанії ДТЕК «Громада своїми руками». Проектів – переможців цього року в Павлоградському районі Комітет визначив аж 10, тоді як для участі в Конкурсі було подано більше 40!


Переможців районного Конкурсу вітали з перемогою і вручали їх ініціаторам Сертифікати на отримання коштів від Компанії ДТЕК: Н.В. Гримайло, О.В. Таращук, О.О. Коновалова.

 

Народний депутат України А.В. Мартовицький визначив для своєї підтримки три проекти – переможці, розробникам яких вручив сертифікати від «Благодійного фонду сприяння соціально – економічному розвитку Західного Донбасу». А також – подякував всім цьогорічним учасникам, зазначивши, що Конкурс «Громада своїми руками» не має аналогів в Україні, сприяє підвищенню активності пересічних мешканців сіл і міст в питаннях не тільки впорядкування своїх населених пунктів, а й реалізації своїх творчих здібностей, бажання самим, своїми руками, за допомоги своїх фантазії й вигадливості, зробити особисте життя й життя оточуючих яскравішим, гарнішим, комфортнішим. Люди потребують позитивних змін і намагаються самі їх створювати. Артур Володимирович подякував всім учасникам Конкурсу за участь в ньому, закликав не впадати у розпач тим з них, хто не переміг в цьому році, а доопрацювати свої проекти та знову заявити їх для участі у Конкурсі наступного року. Бо кожен із заявлених проектів – це окрема знахідка, творчий доробок, який не залишився поза увагою конкурсного комітету. А також – побажав всі присутнім миру, здоров’я, творчої наснаги й успішної реалізації проектів – переможців та ще більшої активності і креативності при розробці своїх проектів у наступному році. 

 

 

Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією Підсумки підведені. Справа – за реалізацією