Павлоградська Загальноосвітня школа № 6 відзначила свій 45-річний ювілей. 1 вересня 1973 року її поріг переступили перші учні, а класи, учбові кабінети й коридори наповнилися дитячими голосами. За минулі 45 років за стіни цього учбового закладу вийшло біля 7500 випускників, 77 з яких, за сумлінне навчання отримали медалі різної категорії.


26 червня, під час шкільного випускного балу, педагогів, працівників, ветеранів, учнів школи і їх батьків вітав запрошений на свято народний депутат України А.В. Мартовицький. Слід зазначити, що Артур Володимирович зробив свій вагомий внесок у розвиток цього шкільного закладу, обладнання його сучасною навчальною технікою. Зокрема – ЗОШ №6, завдяки народному депутату, першою в місті, ще в 2013 році, отримала інтерактивну дошку. Про це сказала під час свята випускників директор школи – Л.О. Дикса.


Вітаючи ювілярів, Артур Володимирович побажав всім її працівникам, ветеранам і учням миру, щастя, здоров’я, добробуту й ще багатьох років плідної праці на освітній ниві міста Павлоград і всієї країни, а випускникам – вагомих досягнень і успіхів у самостійному житті, становлення, як особистостей і обов’язково знайти своє особисте, гідне місце в суспільстві, прикласти всі свої здібності для будівництва нової, розвинутої України.

 

А після слів привітань і побажань – вручив Вітальну адресу директору школи й кілька своїх Подяк – нинішнім працівникам і ветеранам ЗОШ № 6.

 

Ювілей школи Ювілей школи Ювілей школи Ювілей школи Ювілей школи Ювілей школи Ювілей школи Ювілей школи