Аварійний міст у Новій Дачі, про який було написано раніше, не витримав порожніх обіцянок влади й уночі, 10 липня, біля 22-ї години, зруйнувався повністю. Під вантажівкою, що перевозила пшеницю нового врожаю й їхала по дорозі з Нової Русі. Дякувати Богові, водій залишився неушкодженим. Але він розповів, що перед мостом не було ніяких попереджувальних чи заборонних дорожніх знаків, тому він і не поїхав в об’їзд, по вул. Криничній. Представники Облавтодора, які приїхали на місце аварії, повідомили водію про те, що міст ще з квітня вважається аварійним (!!??). Але, довідавшись, що водій до них претензій не має, чкурнули геть. Вантажівка і причеп потребують суттєвого ремонту, втрачено майже тонну зерна.

 

Руйнація цього мосту – ще один ганебний приклад бездіяльності владних структур. Чи їм не було відомо, що через нього пролягає дорога з жвавим автомобільним рухом? Тим більше – під час жнив і транспортування нового врожаю? Чи вони не знали, які незручності об’їзд цього мосту по вул. Криничній доставляє її мешканцям? Чи вони не передбачували можливих трагічних наслідків проїзду по цьому мосту? Питання, треба розуміти, риторичні. А от бездіяльність – реальна!  

 

 

Обіцянки – цяцянки? Обіцянки – цяцянки? Обіцянки – цяцянки? Обіцянки – цяцянки? Обіцянки – цяцянки? Обіцянки – цяцянки? Обіцянки – цяцянки?