Командиру військової частини Ставенко Віталію Володимировичу,

військовослужбовцям, ветеранам військової служби.


 

Шановний Віталіє Володимировичу, дорогі друзі - військовослужбовці і ветерани військової служби!  


Від щирого серця вітаю Вас з 70-ю річницею з дня заснування військової частини 3024!          


У цьому році ви святкує славний ювілей. 70 років тому, в далекому післявоєнному 1948 році, для посилення правопорядку і рішення задач з безпеки держави, охорони особливо важливих стратегічних об'єктів, була створена Ваша військова частина, яка багата славними іменами ветеранів, добрими справами та знаменними традиціями. Взагалі, воїни - це люди відважні. Честь,  героїзм і готовність пожертвувати собою в ім'я високих цілей - основні якості справжнього захисника Батьківщини.


Солдати і офіцери вашої частини з честю виконують військову службу. Несуть охорону особливих об'єктів, що мають стратегічне значення для нашої країни. Багато військовослужбовців вашої частини з честю  брали участь в Антитерористичній операції у  Південно-Східної частині України. Якісно, з гідністю виконували свій військовий обов'язок.


У військовій  частині  систематично і цілеспрямовано проводиться робота по формуванню у молодих воїнів високої патріотичної свідомості, почуття вірності своїй Вітчизні, готовності до виконання громадянського обов'язку і конституційних обов'язків по захисту інтересів Батьківщини. І ви, шановні військовослужбовці військової частини 3024 з честю виконуєте свою військову службу.


Мої особливі слова подяки ветеранам які присвятили себе армії, і які в усі часи залишалися вірними військовій Присязі, передавали свій багатий досвід, майстерність і традиції солдатам і офіцерам, які прийшли їм на зміну. Низький вам уклін і щира подяка за багаторічний  ратний труд.


Щиро бажаю всім вам мирного неба над головою, здоров'я, особистого щастя і великих життєвих успіхів!


 

Артур Мартовицький

 

Народний депутат України