Те, що дитинство наших дітей повинне бути щасливим щоб потім вони могли побудувати своє щасливе майбутнє, народний депутат України Артур Мартовицький підкреслює завжди під час зустрічей з підростаючим поколінням, молоддю, представниками місцевих влад в містах і районах Західного Донбасу. І його слова, як завжди, підтверджуються реальними справами. Можна дуже довго перераховувати кількість збудованих за допомогою народного депутата дитячих и спортивних майданчиків, оновлених і відкритих груп в дитячих дошкільних закладах, реконструкцій дитячих реабілітаційних центрів, будівництво футбольних полів для дворового футболу, волейбольних і баскетбольних майданчиків, допомоги творчим і художнім колективам, сприяння в організації різноманітних виставок, Конкурсів і Фестивалей для дітей в Павлограді, Тернівці, Першотравенську, Павлоградському районі. А ще – постійно підтримує організації невеликих, начебто, дворових дитячих свят, де наші дітлахи мають змогу повеселитися досхочу, позмагатися в конкурсах і просто поспілкуватися одне з одним, знайти нових друзів.


Ось і ввечері 3 серпня у дворі будинку №18, що по вул. Промисловій в м. Павлоград, відбулося свято двору під девізом «Давайте жити дружно», організацією і проведенням якого займалися мешканці будинку і Павлоградська ГО «Молодіжна ініціатива реформ» при підтримці народного депутата Артура Мартовицького. Кілька годин веселощів з аніматорами під бадьорі музичні мелодії, різноманітних змагань і конкурсів, за перемогу і, навіть, участь в яких діти отримували солодкі призи, спілкувались одне з одним, демонстрували свої спортивні і творчі здібності. А глядачами буди дорослі мешканці навколишніх будинків всіх віків, які вболівали за своїх дітей, підтримували їх своїми оплесками і схвальними вигуками. Тобто, байдужим не залишився ніхто! А це – головне! Приємно було дивитись на усміхнені дитячі обличчя, сяючі радістю і азартом очі в ці хвилини щирого дитячого щастя.

 

З таких ось радісних хвилин і годин повинне складатися дитинство нашої малечі. Адже для дитячого щастя треба не так вже й багато: увага, чуйне ставлення дорослих та їх розуміння дитячих бажань. Для нашого спільного щасливого майбутнього.

 

 

Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі Для щасливого дитинства нашої малечі