Шановні будівельники, ветерани будівельної галузі Західного Донбасу!

Дорогі друзі!


 

Щиро вітаю вас з чудовим професійним святом – Днем будівельника України!


Значимість вашої професії важко переоцінити. Вашими вмілими руками створені не тільки шедеври архітектурного мистецтва, але й те, що завжди необхідне кожній людині, всьому людству для його життєдіяльності: промислові підприємства, мости, автомобільні й залізничні шляхи, житлові будинки, школи й дитячі садочки, будинки культури, адмінбудівлі, тощо.


Завдяки вашій відданості професії, вмілим рукам і високій кваліфікації, буквально за декілька років наш рідний вугільний регіон Західний Донбас перетворився в затишний, комфортний край з упорядкованими містами і селами з необхідною для сталої роботи промисловості транспортною і соціальною інфраструктурою.


Особлива шана і вдячність ветеранам будівельної галузі нашого регіону, тим, хто впродовж десятиліть створював тут умови для постійного розвитку вугільної, машинобудівної, хімічної, оборонної галузей промисловості, забезпечив працівників і їх сім’ї робочими місцями, комфортним житлом, школами, дитячими садками і іншими необхідними об’єктами соціальної інфраструктури.


Дорогі друзі! Щиро бажаю кожному з вас, вашим рідним і близьким людям мирного неба над головою, здоровя, щастя, достатку, великої поваги за все, зроблене вами в минулі роки, творчої праці й нових досягнень для подальшого розвитку нашого рідного Західного Донбасу і всієї України!

 

 

З глибокою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України.