Шановні педагоги, ветерани освітньої ниви, батьки Західного Донбасу!

Дорогі наші учні, студенти!

 


 

Прийміть мої найщиріші вітання зі святом Першого дзвоника і Днем знань!


1 вересня – особливий день для всіх нас, адже з цього дня починається черговий учбовий рік, якого з нетерпінням і хвилюванням чекають всі - вчителі й учні, батьки, ветерани педагогічної праці. Це свято – дуже важливе для кожної української сім’ї і всієї країни.


В цей день двері ваших рідних шкіл й інших учбових закладів відкриють свої двері для вас – майбутнього нашої держави, а кожен учбовий клас і кабінет знову стануть джерелом нових знань, відчуттів і подальшого вдосконалення.


Для наших дорогих першокласників цей учбовий рік стане першим у житті кроком до системних знань, а для вас, випускники, - останнім учбовим роком, після якого ви вирушите в самостійне, доросле життя з набутими у стінах ваших шкіл знаннями, які, без сумніву, стануть необхідним підгруддям для вашого становлення, як особистостей, у суспільстві.


З кожним учбовим роком нові, все більш складні, завдання й виклики постають перед нашими педагогами – розкриття талантів і здібностей своїх учнів, виховання освічених, порядних громадян – гідних будівничих нашої нової, демократичної, економічно розвиненої держави, здатних досягти великих успіхів в нашому сучасному, високотехнічному світі. Й вони, як і їхні учні, відкриті всьому новому, постійно вдосконалюючи свої професійні й людські якості, здатні допомогти нашим дітям знайти свій єдиний вірний шлях у майбутнє, стати успішними, впевненими в собі особистостями.


Шановні педагоги, батьки! Від усього серця бажаю вам миру в усій країні, здоров’я, терпіння, наполегливості у вихованні й освіті активних, освічених, ініціативних, творчих будівників гідного майбутнього нашої країни й кожного з нас! А отримані під час навчання шкільні знання нехай допоможуть їм реалізувати в їхньому самостійному, дорослому житті найсміливіші плани і мрії!


 

 

З глибокою повагою,

Артур Мартовицький,

 

народний депутат України.