29 серпня народний депутат України А.В. Мартовицький, за своєї ініціативи, зустрівся з працівниками бібліотечної системи – завідувачами сільських бібліотек Богданівської, Межиречської, Вербківської, Троїцької ОТГ і села Богуслав Павлоградського району, на яку охоче прибули 14 з 15 керівників сільських бібліотечних закладів.


До речі, під час особистих відвідин сільських бібліотек народний депутат обов’язково цікавився їхнім станом, кількістю відвідувачів і користувачів книжковим фондом, періодичними друкованими виданнями, популярністю цього закладу серед мешканців сільських громад. А декільком бібліотекам допоміг з придбанням і встановленням нового обладнання з метою залучення нових відвідувачів для підвищення загального рівня їх освіченості.


Зустріч проходила в товариській, невимушеній обстановці. Бібліотечні працівники ділилися з Артуром Володимировичем своїми думками й враженнями про теперішній стан всієї бібліотечної системи району. Зокрема, народного депутата цікавило питання про кількісний і якісний стан книжкового фонду, перспективу його збільшення, вподобання користувачів. Щодо періодичних друкованих видань (газет, журналів), то народний депутат допоміг провести минулу підписну кампанію на найбільш популярні серед користувачів друковані видання, а також – готовність допомогти і в наступній. 


А ось книжковий фонд бібліотек оновлюється повільно, особливо – творами світової класичної літератури, хоч і користується достатньо високим попитом, тому Артур Володимирович взяв це питання до уваги, висловив бажання допомогти його вирішити в межах своїх можливостей.


До речі, сам народний депутат України Артур Мартовицький є завзятим читачем й до сих пір вважає книгу головним джерелом знань, тому що в кожній книзі живе душа її автора, чого ніяк не може бути в Інтернеті.


А головне, на чому концентрували увагу народного депутата бібліотекарі – це необхідність нинішнього й перспективного існування бібліотек. Нехай з сучасними тенденціями, нововведеннями, але бібліотеки є й ще довго будуть залишатися одним з головних осередків невимушеного людського спілкування для мешканців сіл, самовдосконалення, підвищення свого особистого рівня культури й освіченості.

 

Зустріч закінчилася на позитивному моменті: народний депутат України вручив кожному завідувачу сільських бібліотек конверт з оплаченою підпискою на періодичні видання з впевненістю на те, що ці видання потрібні людям.        

 

 

Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям! Книга потрібна людям!