Започаткований народним депутатом України А.В. Мартовицьким районний Конкурс «Краща сільська садиба» набуває з кожним роком все більшої популярності серед мешканців сіл району. Адже такого Конкурсу більше нема ніде в Україні!


В цьому, 2018 році, Положення про Конкурс було дещо вдосконалене, додані нові номінації: «Краща сільська садиба громади» і «Краща сільська садиба району».


Переможці Конкурсу у перших двох номінаціях були визначені комісіями громад і села Богуслав без участі його засновника. Але Артур Володимирович вважає своїм обов’язком особисто привітати переможців, вручити їм заслужені нагороди, таблички з відповідними написами, оглянути садиби, а, головне, в невимушеній, доброзичливій обстановці поспілкуватися з власниками кращих садиб «про життя», про питання, які їх турбують, та, навіть, допомогти своїми порадами, які завжди є дуже слушними й корисними.


В цьому році, під час відвідин кращих садиб у червні - липні, Артур Володимирович не зміг привітати й нагородити власника однієї кращої садиби у с. Малоолександрівка, Троїцької ОТГ, Северина Володимира Володимировича, який був відсутній з поважних причин. Але народний депутат завжди намагається особисто спілкуватися з людьми, тим більше – з приємних приводів, тому й вирішив 30 серпня відвідати садибу останнього переможця номінації Конкурсу «Краща сільська садиба громади».


Як і під час відвідин попередніх садиб - тепла зустріч народного депутата мешканцями садиби, розповідь голови старостинського округу Г.І. Кабанової про цю працелюбну, дружну сім’ю, невимушене спілкування, огляд Артуром Володимировичем охайно впорядкованої території, всього садибного хазяйства. І – вручення заслужених нагород.


А після відвідин «Кращої сільської садиби громади» народний депутат, разом зі старостою, проїхали до берега річки Вовча, де переможці іншого Конкурсу, тепер вже – від Компанії ДТЕК, «Громада своїми руками» реалізовували свій проект «Зона відпочинку Малоолександрівський водограй», будуючи кілька споруд, впорядковуючи берег річки та створюючи затишне місце для мешканців села. Незабаром тут можна буде проводити різноманітні розважальні заходи та й просто відпочити на березі річки серед тиші й природи.    

 

 

Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата Особисто від депутата