В тому, що прийняте керівництвом Компанії ДТЕК рішення про розширення дії Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» на райони присутності Компанії з перейменуванням назви Конкурсу в «Громаду своїми руками» було вірним, підтверджує значне зростання його популярності. Адже до участі залучилися сільські громади, в яких мешкають не менш активні, творчі й працелюбні люди, аніж в містах. Підтвердженням цьому висновку є десятки реалізованих проектів в селах Павлоградського і Петропавлівського районів Західного Донбасу. При тому, що Конкурсною комісією багато проектів сельчан визнаються найбільш креативними й корисними для громад.


Першим реалізованим проектом – переможцем Конкурсу «Громада своїми руками - 2018» в Павлоградському районі став «Малоолександрівський водограй» в селі Малоолександрівка, Троїцької ОТГ, завдяки якому на березі річки Вовча зявилася нова зона сімейного відпочинку для  мешканців та гостей села. Керівник проекту, Крупська Марина, завідувач сільської бібліотеки, учасник багатьох районних заходів, Конкурсів і Фестивалів, зуміла об’єднати навкруги себе однодумців як при розробці проекту, так і під час його реалізації, тому що сама ідея створення зони відпочинку на березі річки сподобалася багатьом сельчанам.


Від фонду Конкурсу переможці отримали понад 52 000 грн. при загальному запланованому бюджеті проекту в понад 131 000 грн. Власними силами за 12 проведених суботників виконано робіт на 23 200 грн. Решту коштів надали ініціаторам проекту СФГ «Ельдорадо», ТОВ «Агро КМР» і ФГ «Малоолександрівське». Виконано великий об’єм земляних робіт, встановлені навіси, вбиральні, роздягальні, декоративний місток, впорядкований пляж, все змонтоване й пофарбоване.


А 12 вересня, в присутності сельчан на чолі з Мариною Крупською, головою Павлоградської райради Наталії Гримайло, помічника – консультанта народного депутата України Артура Мартовицкого, депутата обласної ради Миколи Пономарчука, голови сільради Троїцької ОТГ Олега Чуприни, Регіонального представника Компанії ДТЕК з КСВ Олени Коновалової, керівників фермерських господарств – спонсорів, старости Привовчанського старостинского округу Ганни Кабанової відбулося урочисте відкриття проекту. На адресу ініціативної групи розробників проекту і її керівника почесними гостями свята було висловлено багато слів вдячності за активність, прагнення об’єднати навкруги будівництва потрібної всім мешканцям Малоолександрівки нової зони сімейного відпочинку, а головне - небайдужість і намагання власними руками покращити своє життя.


Від імені народного депутата України Артура Мартовицького іменинників вітав і вручав їм Подяки його помічник – консультант Микола Пономарчук. Всіх присутніх, між привітаннями, розважали талановиті сельчани - виконавці народних пісень, інтермедій і танців. А головною миттєвістю свята стало відкриття самого новоствореного об’єкту – перерізання символічної стрічки, після чого всі бажаючи по сходах змогли дістатися пірсу.


Перший з 10 проектів – переможців Конкурсу міні – грантів Компанії ДТЕК «Громада своїми руками – 2018» в Павлоградському районі реалізований. Черга – за рештою!   

 

 

 

Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»! Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»!