В м. Павлоград діють декілька громадських організацій людей з обмеженими фізичними можливостями. І більшість цих людей, маючи певні фізичні вади, все ж намагаються займатися доступними їм видами спорту: шахами, шашками, армрестлінгом, настільним тенісом, навіть – легкою атлетикою, тощо. Але пристосованого для цього Центру спілкування й занять спортом до вересня 2018 року в них не було.


Завдяки Конкурсу міні – грантів Компанії ДТЕК «Громада своїми руками» таке приміщення в них з’явився внаслідок реалізації проекту – переможця Конкурсу «Спорт – в наші серця», розробленого Ініціативною груупою «Спортсмени – інваліди й працівники «Фізкультурно – спортивного комплексу ім. В.М. Шкуренко» під керівництвом Лідії Сердюк. Тобто – створений філіал міського ФСК.


В старій будівлі по вул. Світличної Ганни, 50, на першому поверсі, в декількох приміщеннях зроблений капітальний ремонт, їх реконструкція, викладена тротуарна доріжка, встановлені лавки, захисні стовпчики, після чого змонтоване спортивне обладнання, столи для занять армрестлінгом, тренажери, столи для гри в шахи й шашки, тенісний стіл. Є також і туалет. Все це - доступне для занять спортом кожної бажаючої людини з фізичними вадами. Загальна вартість реалізації проекту – 525 521 грн. З фонду Конкурсу – 50 000 грн, внесок з інших джерел (переважно – міський бюджет) – 462 521 грн. 


14 вересня, в присутності почесних гостей: міського голови Анатолія Вершини, народного депутата України Артура Мартовицького, депутата обласної ради Миколи Пономарчука і міської ради Андрія Чернецького, заступників міського голови Олени Шуліки й Олександра Радіонова, Регіонального представника Компанії ДТЕК по КСВ Олени Коновалової, членів міських громадських організацій інвалідів і мешканців Павлограда, це приміщення було урочисто відкрите. Слова подяк за ініціативність, активність і намагання створити умови для регулярних занять улюбленими видами спорту людям з обмеженими фізичними можливостями, розуміння їх прагнень до своєї самореалізації в суспільстві, а також – найкращі побажання здоров’я, миру, спортивних успіхів почули від почесних гостей ті, хто вже в цей день став першим відвідувачем цього чудового філіалу ФСК. Учасники реалізації проекту отримали від міського голови Анатолія Вершини Подяки й цінні подарунки, а народний депутат України Артур Мартовицький передав для користування постійним відвідувачам цього Центру комплекти спортивного обладнання.


Після офіційної частини заходу люди, для яких призначені приміщення, разом з почесними гостями, оглянули новостворений спортивний Центр і залишилися задоволені побаченим.    

 

 

 

Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх! Спорт – для всіх!