27 вересня працівники і ветерани сільської бібліотеки в с. Нова Дача, Богданівської ОТГ, відсвяткували 80-річний ювілей свого осередку просвіти. Урочистість відбулася в сільському Будинку культури, який, після капітального ремонту й реконструкції спільними зусиллями сільської громади, Компанії ДТЕК і народного депутата України Артура Мартовицкього є одним з кращих в Павлоградському районі.


Почесними гостями бібліотекарів – ювілярів в цей день були сільський голова Богданівської ОТГ Олексій Грищенко та народний депутат України Артур Мартовицький. Звертаючись до «винуватців урочистості», сільський голова й народний депутат привітали працівників і ветеранів бібліотеки зі знаменною датою, відзначили їхній багаторічний просвітницький внесок у самоосвіту своїх земляків та побажали їм, насамперед, мирного неба над головою, здоров’я, щастя, добра й наснаги у подальші справі підвищення освітнього й культурного рівня сельчан. Адже сільські бібліотеки, як зазначив народний депутат, й до цієї пори є одним з головних осередків спілкування й обміну думками на самі нагальні теми для мешканців сіл. Тим більше, що майже в кожній з них є доступ до соціальних мереж. Принаймні – у Павлоградському районі.

 

Після слів привітань народний депутат вручив свою Подяку завідувачці закладу разом з комплектом нових книжок для поповнення книжкового фонду бібліотеки.  

 

 

 

Ювілей сільської бібліотеки Ювілей сільської бібліотеки Ювілей сільської бібліотеки Ювілей сільської бібліотеки Ювілей сільської бібліотеки Ювілей сільської бібліотеки