27 вересня в Тернівській загальноосвітній школі № 4 відбулося урочисте відкриття реалізованого в рамках Конкурсу міні-грантів Компанії ДТЕК «Громада своїми руками» проекту – переможця «Міні – еко – лабораторія «IT EKOSCHCOOL», розробленого ініціативною групою «Екопровайдери». У відкритті проекту брали участь: міський голова м. Тернівка – Віталій Тарелкін, народний депутат України Артур Мартовицький, представник Компанії ДТЕК з КСВ по м.м. Тернівка й Першотравенськ Олена Невєрова, депутати міської ради.


Почесні гості привітали ініціаторів і виконавців проекту з успішною його реалізацією, подякували їм за активність, небайдужість і прагнення зробити умови свого навчання більш різноманітними й комфортними, побажали подальших успіхів у навчанні, прагненні до найбільш раціонального використання природних ресурсів, створення затишних, екологічних куточків у своїй рідній школі.

 

Педагоги, учні й їх батьки, в свою чергу, вручили свою Подяку народному депутату «за підтримку громадської ініціатив учнівської молоді та батьківської громади, сприяння в дослідницькій діяльності та екологічному вихованні». Після чого шкільне екологічне товариство урочисто прийняло народного депутата, міського голову й представника Компанії ДТЕК до своїх лав, пов’язавши їм шиї зелені краватки.    

 

Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі Еко – клас в Тернівській школі