Напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва й Свята Покрова Пресвятої Богородиці, які відзначаються в Україні 14 жовтня, в містах і селах Західного Донбасу відбулися святкові заходи, під час яких керівники міст і районів, депутати всіх рівнів вітали представників самої мужньої професії – нинішніх військовослужбовців і ветеранів Збройних сил України.


Такі урочистості відбулися й в МКДЦ м. Павлограда. На самому початку заходу пам'ять всіх, хто віддав своє життя за свободу й незалежність України у всі часи, всі присутні в залі вшанували Хвилиною мовчання.


До всіх, хто зараз або колись були пов’язані зі службою у Збройних силах, зверталися з привітаннями й найкращими побажаннями миру, здоровя, щастя й добробуту міський голова м. Павлоград Анатолій Вершина та помічник – консультант народного депутата України Артура Мартовицького, депутат обласної ради Микола Пономарчук.


В своїх привітаннях вони відзначали визначну роль, мужність і відвагу, вірність військові Присязі нинішніх військовослужбовців, ветеранів Другої світової війни в перемозі над фашистськими загарбниками й збереженні свободи й незалежності України в поточний термін в бойових діях на Сході, побажали їм гідної уваги й пошани з боку держави, кожного пересічного українця, тому що професія захисника України потребує не тільки професійного вишколу, а й достатньої витримки, знань, навичок.


Після слів привітань і найкращих побажань, багатьом нинішнім військовослужбовцям і ветеранам Збройних сил були вручені подяки міського голови й народного депутата України.


Під час урочистості присутніх в залі МКДЦ вітали своїми виступами кращі художні колективи й солісти міста.