День автомобілістів і працівників шляхових служб України – це свято людей, які більшу частину свого трудового життя проводять за кермом різноманітних автотранспортних засобів та тих, хто створює їм належні умови для комфортних поїздок – будує й ремонтує автотранспортні шляхи й магістралі.


А для працівників «ДТЕК «Павлоградське автопідприємство» - це свято ще й їхніх трудових досягнень і здобутків, тому що внесок цих людей в стабільну роботу всього, кращого в країні вуглевидобувного об’єднання  «ДТЕК «Павлоградвугілля» неможливо переоцінити. Недарма це підприємство є кращим профільним підприємством в Україні.


Про все це йшла мова під час урочистості, яка відбулася в актовій залі «ДТЕК «Павлоградське автопідприємство» 26 жовтня, присвяченої професійному святу підкорювачів шляхів і великих вантажів, будівників і ремонтників цих шляхів.


Зі сцени актової зали зі словами привітань й найкращих побажань до працівників підприємства зверталися: його директор Руслан Култигін, Генеральний директор ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» Сергій Воронін, менеджер з адміністративної діяльності «ДТЕК «Павлоградвугілля» Андрій Чернецький, голова Територіальної організації ППВП Сергій Юнак, вручали їм галузеві відзнаки, почесні Грамоти, грошові винагороди.


Від імені народного депутата України Артура Мартовицького водіів і працівників шляхової служби «Павлоградського автопідприємства» привітав і передав їм найкращі побажання миру, здоров’я, добра, щастя, нових виробничих здобутків його помічник – консультант, депутат обласної ради Микола Пономарчук. А також – вручив Подяки народного депутата кільком працівникам підприємства і його філій у м.м. Павлоград, Тернівка і Першотравенськ.

 

Урочистість була прикрашена виступами кращих творчих танцювальних і пісенних колективів м. Павлоград, кожен виступ яких іменинники зустрічали бурхливими оплесками.       

 

 

Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні Кращі в Україні