Шановні працівники, ветерани сфери соціального обслуговування населення

Західного Донбасу!


Дорогі друзі!

 

Мої найщиріші вітання вам, людям, які постійно дарують світло свого серця і тепло душі кожному, хто цього потребує, з чудовим професійним святом - Днем працівника соціальної сфери України.


Нелегка праця, вкрай необхідна в кожному суспільстві й кожній людині, талант налагоджувати зв’язки між людьми і ваше професійне свято по праву належать самим чуйним і небайдужим до чужого болю людям, тим, хто постійно появляє милосердя, творить добро для інших не тільки за службовим обов’язком, а й за велінням совісті і покликом душі. Ваша здатність зрозуміти чужу біду й вчасно прийти на допомогу тим, хто її особливо потребує, заслуговують вищого вшанування, глибокої поваги й підтримки. Бо все ваше життя, як сказав великий український поет Іван Франко, «до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим».


Дорогі друзі! Від усієї душі бажаю всім вам миру в країні й кожній вашій родині, здоров’я, щастя, терпіння й витримки у вашій праці, любові, гідної поваги рідних вам людей і всіх тих, для кого ви працюєте, щоденно допомагаючи їм вирішувати життєві проблеми, як носіям добра і надії на краще!

 

 


Зі щирою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України.