Працівники соціальної сфери – представники однієї з найгуманніших професій в усьому світі. Адже від їх чуйності, витримки, людяності, готовності завжди прийти на допомогу немічним, інвалідам, одиноким людям похилого віку залежить не тільки стан фізичного, а й морального, душевного здоров’я тих, хто потрапив у скрутну життєву ситуацію або залишився без близьких людей і потребує постійного піклування, уваги суспільства. Як дорослих, так і дітей. І це піклування забезпечують їм люди, які в своєму житті обрали професію служити людям. Не на словах, а на ділі допомагаючи буквально вижити тисячам наших співвітчизників. Дуже складна, багатогранна, але вкрай необхідна в суспільстві професія. Тому й користуються працівники соціальної сфери цілком заслуженою повагою в містах і селах нашої країни, отримуючи слова подяки, передусім, від тих, кого вони майже щоденно підтримують у своїй нелегкій справі, подають руку допомоги, зігрівають теплом своїх душ, вірою в краще майбутнє. Й мабуть не випадково, що цю професію представляють, в переважній більшості, жінки, для яких співчуття, бажання полегшити життя нужденних є природними. 


Напередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери України, яке щорічно відзначається 4 листопада, в містах і селах України проводяться святкові заходи, присвячені представникам і ветеранам цієї професії.


Така святкова урочистість відбулася 1 листопада в м. Павлоград, в приміщенні міської музичної школи № 1, на якій були присутні керівники й представники, ветерани міських служб у справах дітей, Пенсійного фонду,  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, Фонду соціального страхування інвалідів. Зі словами теплих, щирих привітань і найкращих побажань миру, здоровя, витримки, особистого щастя до наших працівників соціальних служб зверталися заступник міського голови Олена Шуліка, від імені народного депутата України Артура Мартовицького – його помічник – консультант, депутат обласної ради Микола Пономарчук, представники духовенства Павлоградського церковного округу.


Після слів привітання від народного депутата, його помічник – консультант кільком працівникам і ветеранам соціальної сфери вручив Подяки й квіти від Артура Володимировича.


Під час проведення заходу «винуватців» урочистості своїми виступами радували кращі творчі колективи й солісти міста. 


 

Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям Серця, віддані людям