Шановні працівники й ветерани сфери культури, майстри народного 

мистецтва Західного Донбасу!

Дорогі друзі!


 

Від усього серця вітаю вас, талановитих, творчих людей, з вашим чудовим професійним святом – Днем працівників сфери культури й майстрів народного мистецтва України!


Культура кожного народу і його мистецтво – це неосяжний простір, в якому людина народжується, зростає, як особистість і проживає все своє життя. Тому рівень української національної культури, її загальне взаємовідношення з усіма народними культурами, які нас оточують,  має велике значення для духовного формування громадян будь-якої країни, їх естетичного виховання, збереження споконвічних народних традицій, звичаїв і обрядів, глибинних витоків й самої душі нашого народу для подальшого їхнього розвитку та передачі наступним поколінням.


Західний Донбас вже багато десятиліть є одним з культурних осередків Дніпропетровської області й всієї України. Завдяки вашим зусиллям, постійному прагненню до вдосконалення, творчому підходу до справи культурного виховання населення, пошуку талановитих особистостей, в нашому регіоні діють десятки художніх вокальних, танцювальних колективів, обєднань, гуртків народного образотворчого мистецтва, які своїми творчими досягненнями прославляють наш рідний шахтарський регіон під час участі в різноманітних Конкурсах, Фестивалях і змаганнях самого високого міжнародного рівня, що є значним внеском в культурну спадщину всієї України.


Дорогі друзі! В день вашого професійного свята щиро бажаю вам плідної праці в мирній країні, здоров’я, щастя, добробуту, натхнення у пошуку нових творчих знахідок, талановитих вихованців, гідної поваги до вас прихильників творчості, виплеканої вашими серцями. Нехай завжди у вашій благій справі підвищення культурного й естетичного рівня населення країни вас супроводжують удача й благословення Господнє!

 


 

З глибокою повагою до кожного з вас,

Артур Мартовицький,

народний депутат України.