Шановні жінки!Сердечно вітаю вас з Міжнародним жіночим днем – 8 березня!


Це свято ми відзначаємо з особливою теплотою.  Воно наповнено подарунками та квітами, самими добрими почуттями до наших мам, дружин, дочок, колег по роботі - до всіх близьких нашому серцю жінок. Адже жінки дають нам життя, зігрівають своєю любов'ю, підтримкою і турботою. Саме в жінці, в її гідності і милосерді, розкривається справжня душа України.


Сучасним жінкам все вдається: досягати вершин у професії, в творчості, в громадській діяльності, створювати приємну, комфортну обстановку в сім'ї, виховувати дітей. І які б не спіткали нас труднощі, з якими б проблемами ми не зіткнулися, я переконаний, що наші українські жінки - найчарівніші  в світі! І вони з честю та гідністю справляться з усіма негараздами нашого життя.


Дорогі жінки! Нехай краса природи надихає вас на прекрасні почуття, а початок весни символізує початок чогось дуже бажаного, доброго в вашому житті. Нехай всі аромати квітів  дарують вам свою ніжність і красу. Нехай цей весняний день огортає вас теплом, а чоловіки - увагою. Нехай життя дарує вам тільки приємні миті, теплі зустрічі і люблячі серця.


Бажаю Вам щастя, сімейного благополуччя, міцного здоров'я, миру нашій країні, більше радісних днів і років. Будьте щасливі!
 З повагою,

Артур Мартовицький,

народний депутат України