Привітання з Днем будівельник

9-08-2018, 18:23

Значимість вашої професії важко переоцінити. Вашими вмілими руками створені не тільки шедеври архітектурного мистецтва, але й те, що завжди необхідне кожній людині, всьому людству для його життєдіяльності: промислові підприємства, мости, автомобільні й залізничні шляхи, житлові будинки, школи й дитячі садочки, будинки культури, адмінбудівлі, тощо.


Завдяки вашій відданості професії, вмілим рукам і високій кваліфікації, буквально за декілька років наш рідний вугільний регіон Західний Донбас перетворився в затишний, комфортний край з упорядкованими містами і селами з необхідною для сталої роботи промисловості транспортною і соціальною інфраструктурою.

Для щасливого дитинства нашої малечі

5-08-2018, 19:19

Те, що дитинство наших дітей повинне бути щасливим щоб потім вони могли побудувати своє щасливе майбутнє, народний депутат України Артур Мартовицький підкреслює завжди під час зустрічей з підростаючим поколінням, молоддю, представниками місцевих влад в містах і районах Західного Донбасу. І його слова, як завжди, підтверджуються реальними справами. Можна дуже довго перераховувати кількість збудованих за допомогою народного депутата дитячих и спортивних майданчиків, оновлених і відкритих груп в дитячих дошкільних закладах, реконструкцій дитячих реабілітаційних центрів, будівництво футбольних полів для дворового футболу, волейбольних і баскетбольних майданчиків, допомоги творчим і художнім колективам, сприяння в організації різноманітних виставок, Конкурсів і Фестивалей для дітей в Павлограді, Тернівці, Першотравенську, Павлоградському районі.

Народный депутат – жителям Першотравенска

5-08-2018, 18:14

То, что здоровье для человека – самое дорогое в его жизни, не подлежит никакому сомнению. И пациент любой больницы всегда мечтает как можно быстрее избавиться от своей болезни и вернуться к нормальной жизни. Но в процессе выздоровления больных большое значение имеют условия, в которых он лечиться, внимательность и чуткость врачей, их профессионализм. И если с вниманием, чуткостью и профессионализмом все в порядке, то условия содержания пациентов в наших лечебных учреждениях не всегда соответствуют нормам и желаниям как медиков, так и пациентов. И дело не в том, что местные власти, руководители лечебных учреждений не хотят создать наилучшие условия для выздоровления больных.

На черзі – кращі в районі

4-08-2018, 14:22

Підведені підсумки перших двох етапів V районного Конкурсу «Краща Сільська садиба», започаткованого народним депутатом України А.В. Мартовицьким. Тобто, виявлені й нагороджені особисто Артуром Володимировичем переможці номінацій «Краща сільська садиба» і «Краща сільська садиба громади». Черга – за переможцями в номінації «Краща сільська садиба району». Захід відбудеться після підведення підсумків районною комісією, дата його проведення визначиться пізніше.

Військовій частині 3024 – 70 років!

16-07-2018, 13:36

Від щирого серця вітаю Вас з 70-ю річницею з дня заснування військової частини 3024!          


У цьому році ви святкує славний ювілей. 70 років тому, в далекому післявоєнному 1948 році, для посилення правопорядку і рішення задач з безпеки держави, охорони особливо важливих стратегічних об'єктів, була створена Ваша військова частина, яка багата славними іменами ветеранів, добрими справами та знаменними традиціями. Взагалі, воїни - це люди відважні. Честь,  героїзм і готовність пожертвувати собою в ім'я високих цілей - основні якості справжнього захисника Батьківщини.

Кондиционеры для «Скорой помощи»

13-07-2018, 18:05

В каком состоянии сейчас находится медицина Украины вряд ли кому-то нужно рассказывать. А «внедряемая» профильным министерством так называемая «реформа», по свидетельствам и заключениям самих медработников, ничего хорошего не сулит не только пациентам, но и им самим. Ведь для поднятия уровня медицинского обслуживания простых граждан страны нужны соответствующие условия как лечения больных, так и работы сами медсестер и врачей.


Обіцянки – цяцянки?

12-07-2018, 19:28

Аварійний міст у Новій Дачі, про який було написано раніше, не витримав порожніх обіцянок влади й уночі, 10 липня, біля 22-ї години, зруйнувався повністю. Під вантажівкою, що перевозила пшеницю нового врожаю й їхала по дорозі з Нової Русі. Дякувати Богові, водій залишився неушкодженим. Але він розповів, що перед мостом не було ніяких попереджувальних чи заборонних дорожніх знаків, тому він і не поїхав в об’їзд, по вул. Криничній. Представники Облавтодора, які приїхали на місце аварії, повідомили водію про те, що міст ще з квітня вважається аварійним (!!??). Але, довідавшись, що водій до них претензій не має, чкурнули геть. Вантажівка і причеп потребують суттєвого ремонту, втрачено майже тонну зерна.

Благие дела – на пользу людям

10-07-2018, 21:54

Возле села Новая Русь, что в Павлоградском районе, на высоком холме расположен необыкновенный родник, вода из которого обладает целебными свойствами. Местные сельчане называют его «криница». Набрать целебной воды из него приезжают люди не только из Павлограда, Терновки  и близлежащих сел, а и из соседней Харьковской области.

Обіцянки і реальні справи

10-07-2018, 19:28

Мешканці Західного Донбасу вже звикли до того, що народний депутат України А.В. Мартовицький не залишається осторонь вирішення будь – якої проблеми, яка виникає у пересічних громадян. Під час кожного тижня роботи у виборчому окрузі Артур Володимирович зустрічається з людьми по місту їх проживання або роботи, намагається досконало розібратися в суті питань, що хвилюють пересічних громадян і допомогти їх вирішити. Адже невимушене, пряме спілкування з людьми народний депутат вважає одним з основних напрямків своєї депутатської діяльності.

Не вугіллям єдиним живе регіон

7-07-2018, 01:36

Те, що Західний Донбас – вугільний регіон, а «ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» - краще вуглевидобувне підприємство країни – знають далеко за межами регіону. Але ж тут ще й вирощують декілька зернових культур. Фермерські господарства Павлоградського і Петропавлівського районів дають значну прибавку до «хлібного кошика» держави, щорічно збираючи гідні врожаї. Нова, сучасна техніка й застосування передових технологій вирощування допомагають в обробці землі, посівах та збиранні врожаїв.