Привітання до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

24-04-2018, 19:43

З почуттям великої і щирої поваги до всього, зробленого вами в ті, страшні для  країни і всього світу дні, низько схиляю голову перед вашим подвигом!


Минуло вже 32 роки з дня найстрашнішої в історії людства техногенної катастрофи, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС, що потребувало негайного реагування на вкрай небезпечні її наслідки – радіаційне зараження й загибель усього живого на величезних територіях як в Україні, так і за її межами.

20 років творчого натхнення й успіху

25-04-2018, 08:05

Культурне виховання молоді треба починати з самого дитинства. З сімї, дитячого дошкільного закладу, продовжується в школі. Засобів для цього існує велика кількість. Гуртки образотворчого мистецтва, народної творчості, вокальні, спортивні, танцювальні та багато інших, здатних розвинути у наших дітей інтерес до культури, зробити їх дитинство більш різноманітним і корисним. Адже накопичені під час занять улюбленою справою знання і досвід обов’язково стане в нагоді під час дорослого, вже самостійного життя.

Сакури і троянди – для Західного Донбасу

24-04-2018, 20:25

Довкілля – це життєдайне середовище для кожної живої істоти. І не секрет, що до цього середовища людство, в першу чергу, відноситься з такою собі зневагою, знищуючи ліси, парки й інші зелені зони, де можна відпочивати цілими сім’ями, подихати чистим, цілющим повітрям, втамувати спрагу з природних джерел, набратися сил і життєвої енергії. Але тенденція спустошення планети від зелених насаджень, на жаль, набирає обертів. Новобудови – житлові будинки, торгівельні й спортивні центри - розміщуються в місцях, де колись були улюблені місця відпочинку багатьох тисяч людей, чиї інтереси вони повинні захищати власноруч, ліси безконтрольно вирубуються, що може призвести навіть до екологічних катастроф.

Ювілей Павлоградського району

23-04-2018, 21:59

20 квітня громадськість Павлоградського району відзначала знаменну дату в його історії – 95 річницю з моменту утворення. В лютому 1923 року район отримав свою назву з центром у м. Павлоград. А територія його була така, що на ній зараз розмістилися б декілька сучасних районних адміністративних одиниць з населенням у кількасот тисяч мешканців.


За минулі роки територія району змінювалася багато разів, доки в 1991 році Постановою Верховної Ради не було встановлено його остаточні кордони. Зараз на території Павлоградського району розташовано 39 сіл з населенням більш, ніж 40 тисяч мешканців, які об’єдналися в чотири Територіальні громади – Богданівську, Вербківську, Троїцьку і Межирічську. Лише село Богуслав залишилося окремо від об’єднання.

Народний депутат Артур Мартовицький – молоді Західного Донбасу

18-04-2018, 14:38

Майбутнє будь-якої держави – це її молодь: школярі, студенти, які ще вчаться, накопичують знання задля того, щоб пізніше, через декілька років, застосовувати ці знання на практиці і будувати не лише особисте життя, а й брати активну участь у будівництві нової, сучасної України.


Бажання вчитися всьому новому, сучасним наукам, бути активними, креативними, сповненими нових ідей, здоровими і витривалими фізично – це основні необхідні якості будівника майбутнього країни. І громадська організація «Молодіжна Ініціатива Реформ», створена небайдужими до своєї долі, подальшої долі Західного Донбасу і всієї України, слугує цієї меті, вже декілька років намагаючись збудити громадську активність нашої молоді.

Звернення А.В. Мартовицького до мешканців Західного Донбасу.

14-04-2018, 19:49

У наш Західний Донбас, як і у всю Україну, прийшла Весна - час пробудження природи, цвітіння дерев і наведення порядку в містах і селах регіону після довгих зимових місяців. 

Комунальні служби міст вже почали приводити в порядок вулиці і двори будинків. Але самі впоратися з таким великим обсягом роботи вони зможуть не скоро. Адже кожному з нас хочеться якомога швидше побачити весняну красу біля наших помешкань, зелень дерев, яскраві фарби квітів і доглянуті, чисто прибрані вулиці і двори наших будинків.

Волейбол в Богданівці

6-04-2018, 22:36

Життя не стоїть на місці. А щоб його постійно рушити вперед, потрібні і сила, і здоров’я. Добре, що про ці людські якості пам’ятають керівники багатьох громад міст і сіл, прагнучи розвивати на своїх територіях, серед своїх мешканців різні види спорту, тим самим залучаючи людей різних вікових груп до здорового способу життя.


Ось і в селі Богданівка, що входить до Богданівської територіальної громади піклуються про розвиток спорту. Збірні ОТГ вже кілька років приймають участь у різноманітних спортивних змаганнях і турнірах району.

Театр і гумор – нероздільні

6-04-2018, 21:36

Народний театр Межирічського сільського Будинку культури знаний далеко за межами свого села. В доробках цього талановитого театрального колективу десятки постановок п’єс виданих світових драматургів і написаних власними авторами. І все це – на достатньо високому професійному рівні, що, без сумніву, заслуговує на повагу й популярність серед його шанувальників.

К народному депутату – с последней надеждой

6-04-2018, 16:41

Самое сложное в работе любого руководителя или человека, обладающего высоким статусом – работа с людьми. А если этот человек – народный избранник – то такая работа, без сомнения, априори является его главным приоритетом. По-другому и быть не может, ведь нужно обязательно выполнять обещания, данные своим избирателям (да и всем, кто живет в пределах избирательного округа) во время своей предвыборной кампании. А быть ответственным – очень нелегко, особенно – в наше непростое время, когда проблем у простых граждан Украины сейчас столько, что их и пересчитать вряд ли удастся.

Привітання з Великоднем, Паскою

6-04-2018, 16:36

У ці урочисті святкові дні, з почуттям величезної духовної радості, від усього серця вітаю всіх вас з Великим і Світлим Святом Воскресіння Христового!


Наші серця знову наповнює радість Свята Великодня, адже після Воскресіння Христового вся історія людства і життя кожного з нас сприймається абсолютно по-новому. Ніякі скорботи, великі й малі життєві неприємності не можуть затьмарити радість від цього духовного Свята.