20 років творчого натхнення й успіху

25-04-2018, 08:05

Культурне виховання молоді треба починати з самого дитинства. З сімї, дитячого дошкільного закладу, продовжується в школі. Засобів для цього існує велика кількість. Гуртки образотворчого мистецтва, народної творчості, вокальні, спортивні, танцювальні та багато інших, здатних розвинути у наших дітей інтерес до культури, зробити їх дитинство більш різноманітним і корисним. Адже накопичені під час занять улюбленою справою знання і досвід обов’язково стане в нагоді під час дорослого, вже самостійного життя.

Ювілей Павлоградського району

23-04-2018, 21:59

20 квітня громадськість Павлоградського району відзначала знаменну дату в його історії – 95 річницю з моменту утворення. В лютому 1923 року район отримав свою назву з центром у м. Павлоград. А територія його була така, що на ній зараз розмістилися б декілька сучасних районних адміністративних одиниць з населенням у кількасот тисяч мешканців.


За минулі роки територія району змінювалася багато разів, доки в 1991 році Постановою Верховної Ради не було встановлено його остаточні кордони. Зараз на території Павлоградського району розташовано 39 сіл з населенням більш, ніж 40 тисяч мешканців, які об’єдналися в чотири Територіальні громади – Богданівську, Вербківську, Троїцьку і Межирічську. Лише село Богуслав залишилося окремо від об’єднання.

Народний депутат Артур Мартовицький – молоді Західного Донбасу

18-04-2018, 14:38

Майбутнє будь-якої держави – це її молодь: школярі, студенти, які ще вчаться, накопичують знання задля того, щоб пізніше, через декілька років, застосовувати ці знання на практиці і будувати не лише особисте життя, а й брати активну участь у будівництві нової, сучасної України.


Бажання вчитися всьому новому, сучасним наукам, бути активними, креативними, сповненими нових ідей, здоровими і витривалими фізично – це основні необхідні якості будівника майбутнього країни. І громадська організація «Молодіжна Ініціатива Реформ», створена небайдужими до своєї долі, подальшої долі Західного Донбасу і всієї України, слугує цієї меті, вже декілька років намагаючись збудити громадську активність нашої молоді.

Театр і гумор – нероздільні

6-04-2018, 21:36

Народний театр Межирічського сільського Будинку культури знаний далеко за межами свого села. В доробках цього талановитого театрального колективу десятки постановок п’єс виданих світових драматургів і написаних власними авторами. І все це – на достатньо високому професійному рівні, що, без сумніву, заслуговує на повагу й популярність серед його шанувальників.

Пенсионные проблемы

31-03-2018, 21:31

27 марта пенсионеры Петршотравенска имели возможность встретиться с начальником Першотравенского отдела обслуживания граждан (сервисного центра) Главного управления Пенсионого фонда Украины в Днепропетровской области Ольгой Романенко. Встреча прошла по инициативе народного депутата Украины Артура Мартовицекого и в его присутствии. «Такая необходимость назрела давно, - считает Артур Владимирович, - поскольку с момента вступления в силу пенсионной реформы я получил около сотни обращений першотравенцев с просьбой разъяснить некоторые моменты».

Нардеп вимагає від уряду вирішення проблеми водопостачання шахтарських міст

24-03-2018, 21:05

23 березня Артур Мартовицький, депутат від 36-го виборчого округу, під час свого виступу у Парламенті звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою  взяти під особистий контроль розробку, виконання й фінансування комплексу заходів, необхідних для забезпечення надійного та безперебійного водопостачання міст Західного Донбасу. Він підкреслив, що для життєдіяльності шахтарського регіону, який робить суттєвий внесок у забезпечення енергетичної безпеки України та у формування бюджетів всіх рівнів, питання водопостачання є надважливим.

Праздник танца в Павлограде

26-02-2018, 16:55

Чувство прекрасного, как известно, нужно воспитывать с детства. Особенно, когда это касается танца – нестареющего искусства выражать свои эмоции посредством движений. И неудивительно, что многие родители хотят, чтобы их дети учились этому искусству  с самого юного возраста.


В настоящее время существует множество танцевальных стилей и школ, популярных и наследуемых во всех странах мира. Но одно из главных мест среди них занимают бальные и спортивно – бальные танцы. Такие, к примеру, как нестареющий вальс, пассодобль, джайв и другие.


Все это можно было воочию наблюдать во время проведения Первых областных квалификационных соревнований по спортивно – бальным танцам «Кубок Западного Донбасса - 2018» для детей. 

Народный депутат встретился с шахтерами прямо под землей

24-02-2018, 12:35

На текущей неделе народный депутат от 36-го мажоритарного округа Артур Мартовицкий посетил шахты Западного Донбасса – Юбилейную (ДТЭК ШУ Першотравенское) и Самарскую (ДТЭК ШУ Терновское). Парламентарий ознакомился с производственной ситуацией на предприятиях и пообщался с трудовыми коллективами  участков прямо на их рабочих местах, под землей. На шахте Юбилейной Артур Мартовицкий побывал в 600-м очистном забое и восточном дренажном штреке №2, а на Самарской - посетил участок производства, где в минувшем году было преодолено серьезное, самое крупное в регионе, горно-геологическое нарушение – Богдановский сброс. По итогам поездок Артур Владимирович ответил на вопросы журналистов местных СМИ.

Масляна прийшла – Весну, радість і надії принесла

20-02-2018, 17:48

Свято Масляної, що вже давно відомо, бере свій початок з давніх – давен, як свято проводів Зими та зустрічі Весни. Але в ньому є й більш глибокий зміст: після довгої й холодної Зими люди чекають на прихід теплих днів з очікуваннями на краще майбутнє, добрі врожаї і позитивні зміни в своєму житті. А ще Масляна неділя – остання перед Великим постом, коли можна поласувати всім, чого душа бажає. Тому й святкування Масляної – це рясне частування різноманітними домашніми стравами, в першу чергу – млинцями, які, за народними звичаями, символізують тепле весняне сонечко. Крім того, Масляна – веселі святкування, спілкування, щирі посмішки, народні пісні і танці, хороводи навколо палаючого опудала Зими, що, без сумніву, зближає людей і вони почувають себе єдиною родиною

Боль и память сердец – в этих песнях и стихах

12-02-2018, 22:54

9 февраля в Павлограде, накануне знаменательной даты – 15 февраля, дня вывода войск из Афганистана - прошел традиционный городской Фестиваль афганской, героико – патриотической песни и поэзии «З Батьківщиною в серці…», организованный и проведенный отделом культуры Павлоградского горсовета при поддержке городского головы А.А. Вершины и народного депутата Украины А.В. Мартовицкого. В зале Павлоградского МКДЦ зрителями и участниками Фестиваля были военнослужащие В\Ч 3024, жители и гости города, студенты, школьники, ветераны – интернационалисты,  участники АТО и волонтеры.