Павлоградці відзначили 234-річчя свого рідного міста

20-09-2018, 16:28

Святкування Дня міста, також традиційно, традиційно починається з Мітингів Пам’яті біля Меморіалу в районі залізничної станції Павлоград - ІІ загиблим під час оборони й звільнення міста від фашистських окупантів в роки Другої світової війни воїнам – героям.


12 вересня тут, для вшанування пам’яті полеглих оборонців і визволителів Павлограда, зібралися представники громадських організацій ветеранів війни і праці, дітей війни, ветеранів АТО, міський голова Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук, депутати міської ради, школярі, студенти, мешканці міста.

Спорт – для всіх!

19-09-2018, 16:57

В м. Павлоград діють декілька громадських організацій людей з обмеженими фізичними можливостями. І більшість цих людей, маючи певні фізичні вади, все ж намагаються займатися доступними їм видами спорту: шахами, шашками, армрестлінгом, настільним тенісом, навіть – легкою атлетикою, тощо. Але пристосованого для цього Центру спілкування й занять спортом до вересня 2018 року в них не було.


Завдяки Конкурсу міні – грантів Компанії ДТЕК «Громада своїми руками» таке приміщення в них з’явився внаслідок реалізації проекту – переможця Конкурсу «Спорт – в наші серця», розробленого Ініціативною груупою «Спортсмени – інваліди й працівники «Фізкультурно – спортивного комплексу ім. В.М. Шкуренко» під керівництвом Лідії Сердюк. Тобто – створений філіал міського ФСК.

Время расправлять крылья!

19-09-2018, 12:55

Главной задачей для каждого молодого человека или девушки после окончания школы и высшего учебного заведения, которую, зачастую – подсознательно, они ставят перед собой – стать успешным и счастливым во взрослой, самостоятельной жизни, реализовать свои способности, найти свое персональное место в обществе. К сожалению, далеко не у всех это получается, даже если человек талантлив «от природы». Да и не все стремятся к полной самореализации, по разным причинам довольствуясь какими-то своими небольшими достижениями или приняв за догму принцип «тише едешь – дальше будешь».


Хотя все чаще можно встретить успешных людей, уже в достаточно молодом возрасте, в 24-27 лет ставших руководителями коммерческих структур, народных депутатов, депутатов областных и городских советов, занимающих довольно высокие посты в министерствах и ведомствах, органах местного самоуправления и т.д. В подавляющем большинстве случаев – это дети крупных руководителей, директоров, министров и президентов.

Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»!

19-09-2018, 12:38

В тому, що прийняте керівництвом Компанії ДТЕК рішення про розширення дії Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» на райони присутності Компанії з перейменуванням назви Конкурсу в «Громаду своїми руками» було вірним, підтверджує значне зростання його популярності. Адже до участі залучилися сільські громади, в яких мешкають не менш активні, творчі й працелюбні люди, аніж в містах. Підтвердженням цьому висновку є десятки реалізованих проектів в селах Павлоградського і Петропавлівського районів Західного Донбасу. При тому, що Конкурсною комісією багато проектів сельчан визнаються найбільш креативними й корисними для громад.

Дитячий погляд у майбутнє Західного Донбасу

18-09-2018, 10:12

Яким є погляд наших дітей у майбутнє ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля»,  міст і районів нашого Західного Донбасу? Про це спитали у малечі регіону редакція шахтарської газети «Вісник шахтаря» під час проведення Конкурсу малюнків «Майбутнє Західного Донбасу - очами дітей», який відбувся при підтримці ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», народного депутата України Артура Мартовицкого, профспілкових організацій ПРВП і НПГУ. 69 своїх творчих робіт представили на розгляд конкурсного журі наші юні земляки. Переважно - діти з шахтарських сімей, які від своїх батьків вже чудово знають про нелегку шахтарську працю та наскільки вона важлива для кожного мешканця регіону й всієї країни.

Вітання народного депутата з Днем міста Павлоград

12-09-2018, 17:42

Засноване старшиною Війська Запорізького Матвієм Хижняком, наше місто і його мешканці за 234 роки своєї історії пройшли великий шлях від Матвіївської слободи до столиці кращого в Україні вуглевидобувного регіону Західний Донбас, яким, по праву, пишаємось не тільки ми з вами, а й вся країна. Військові й трудові звитяги наших батьків, дідів і прадідів, нинішніх працівників вугільної, хімічної, машинобудівної, будівельної та інших галузей промисловості вписані в золоті сторінки історії всієї України.


Наше місто славне видатними полководцями, вченими, політиками, письменниками, конструкторами, інженерами, громадськими діячами, знаними у всьому світі, які народились або довгий час мешкали в Павлограді. Окремою визначною сторінкою військової мужності, доблесті й героїзму в історії міста є повстання павлоградських підпільників і партизан у лютому 1943 року та визволення Павлограду від фашистських окупантів.

Двойной праздник для жителей Пятихаток

12-09-2018, 16:36

Одному из «окраинных» микрорайонов Павлограда, названному самими жителями «Пятихатки» - по количеству домов здесь, исполнилось 30 лет. Именно в 1988 году в новенькую «панельную пятиэтажку» заселились первые жильцы.


В течение многих лет дома Пятихаток окружали плотные и высокие заросли дикорастущих кустарников, пугающие своей ночной чернотой жильцов, из-за недостаточного уличного освещения (или его полного, временами, отсутствия) им приходилось буквально пробираться к своим домам в темное время суток. Да и других проблем хватало. Как говорится – окраина – она и есть окраина.

Особисто від депутата

4-09-2018, 19:35

В цьому, 2018 році, Положення про Конкурс було дещо вдосконалене, додані нові номінації: «Краща сільська садиба громади» і «Краща сільська садиба району».


Переможці Конкурсу у перших двох номінаціях були визначені комісіями громад і села Богуслав без участі його засновника. Але Артур Володимирович вважає своїм обов’язком особисто привітати переможців, вручити їм заслужені нагороди, таблички з відповідними написами, оглянути садиби, а, головне, в невимушеній, доброзичливій обстановці поспілкуватися з власниками кращих садиб «про життя», про питання, які їх турбують, та, навіть, допомогти своїми порадами, які завжди є дуже слушними й корисними.

Привітання з 1 вересня

31-08-2018, 19:31

1 вересня – особливий день для всіх нас, адже з цього дня починається черговий учбовий рік, якого з нетерпінням і хвилюванням чекають всі - вчителі й учні, батьки, ветерани педагогічної праці. Це свято – дуже важливе для кожної української сім’ї і всієї країни.


В цей день двері ваших рідних шкіл й інших учбових закладів відкриють свої двері для вас – майбутнього нашої держави, а кожен учбовий клас і кабінет знову стануть джерелом нових знань, відчуттів і подальшого вдосконалення.

Павлоградская 4-ка готовится к новому статусу

31-08-2018, 19:00

В течение последних 6-ти месяцев Павлоградскую городскую больницу № 4 возглавлял и.о. главного врача, хирург Игорь Седой. А буквально две недели назад и.о. главного врача больницы был назначен 29-летний нейрохирург Андрей Павлов, потомственный врач, кандидат медицинских наук. Но назначен, пока, на два месяца. А место его заместителя, согласно новой, так же введенной недавно должности, занял хирург Искандер Искандеров.  


Павлоградская городская больница №4 в недалеком будущем должна, согласно нынешней медицинской реформе, стать Центром госпитального округа, территория которого будет распространена на г.г. Павлоград, терновку, Першотравенск, Павлоградский, Петропавловский, Юрьевский, Межевской и Покровский районы с радиусом «влияния» более, чем в 120 км. Хотя реформа рекомендует 60 км. Но…