На черзі – кращі в районі

4-08-2018, 14:22

Підведені підсумки перших двох етапів V районного Конкурсу «Краща Сільська садиба», започаткованого народним депутатом України А.В. Мартовицьким. Тобто, виявлені й нагороджені особисто Артуром Володимировичем переможці номінацій «Краща сільська садиба» і «Краща сільська садиба громади». Черга – за переможцями в номінації «Краща сільська садиба району». Захід відбудеться після підведення підсумків районною комісією, дата його проведення визначиться пізніше.

Обіцянки – цяцянки?

12-07-2018, 19:28

Аварійний міст у Новій Дачі, про який було написано раніше, не витримав порожніх обіцянок влади й уночі, 10 липня, біля 22-ї години, зруйнувався повністю. Під вантажівкою, що перевозила пшеницю нового врожаю й їхала по дорозі з Нової Русі. Дякувати Богові, водій залишився неушкодженим. Але він розповів, що перед мостом не було ніяких попереджувальних чи заборонних дорожніх знаків, тому він і не поїхав в об’їзд, по вул. Криничній. Представники Облавтодора, які приїхали на місце аварії, повідомили водію про те, що міст ще з квітня вважається аварійним (!!??). Але, довідавшись, що водій до них претензій не має, чкурнули геть. Вантажівка і причеп потребують суттєвого ремонту, втрачено майже тонну зерна.

Не вугіллям єдиним живе регіон

7-07-2018, 01:36

Те, що Західний Донбас – вугільний регіон, а «ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» - краще вуглевидобувне підприємство країни – знають далеко за межами регіону. Але ж тут ще й вирощують декілька зернових культур. Фермерські господарства Павлоградського і Петропавлівського районів дають значну прибавку до «хлібного кошика» держави, щорічно збираючи гідні врожаї. Нова, сучасна техніка й застосування передових технологій вирощування допомагають в обробці землі, посівах та збиранні врожаїв.

Встреча с жителями Сосновки

4-07-2018, 17:43

Благоустройство городов и сел, вопросы социальной защиты, обеспечения качественной питьевой водой, ремонтов дорог, медицинского обслуживания, транспортных перевозок – это только небольшой перечень проблем, которые жители Западного Донбасса просят помочь решить народного депутата Украины А.В. Мартовицкого, обращаясь с заявлениями и обращениями в его Общественные приемные, во время личных встреч с ним.


Но, при этом, нужно понимать, что деятельность народного избранника строго регламентирована законодательством Украины и его возможности далеко не безграничны, как это кому-то представляется. Кроме того, есть вопросы, решение которых входит в компетенцию народного депутата, а есть и те, которые находятся за ее пределами. 

Ювілей школи

4-07-2018, 16:16

Павлоградська Загальноосвітня школа № 6 відзначила свій 45-річний ювілей. 1 вересня 1973 року її поріг переступили перші учні, а класи, учбові кабінети й коридори наповнилися дитячими голосами. За минулі 45 років за стіни цього учбового закладу вийшло біля 7500 випускників, 77 з яких, за сумлінне навчання отримали медалі різної категорії.


26 червня, під час шкільного випускного балу, педагогів, працівників, ветеранів, учнів школи і їх батьків вітав запрошений на свято народний депутат України А.В. Мартовицький. Слід зазначити, що Артур Володимирович зробив свій вагомий внесок у розвиток цього шкільного закладу, обладнання його сучасною навчальною технікою. Зокрема – ЗОШ №6, завдяки народному депутату, першою в місті, ще в 2013 році, отримала інтерактивну дошку. Про це сказала під час свята випускників директор школи – Л.О. Дикса.

Завершився Конкурс «Краща сільська садиба - 2018»

3-07-2018, 17:16

Вже п’ятий рік поспіль в Павлоградському районі проводився «Краща сільська садиба», ініційований народним депутатом України А.В. Мартовицьким, підтриманий районною радою і сільськими радами Межиричської, Богданівської, Вербківської, Троїцької Об’єднаних територіальних громад і села Богуслав.


В цьому, 2018 році, в «Положення про проведення Конкурсу» були внесені зміни. Оскільки на території Павлоградського в кінці минулого року були створені ще дві Обєднані територіальні громади, було вирішено проводити Конкурс по трьом рівням: села, громади і загально районному. Комісії сільрад, які розглядали заявки власників садиб на участь у Конкурсі (в роботі Комісій, згідно Положення, народний депутат участі не приймав), визначили переможців у Обєднаних громадах і Богуславі: 12 і 21. А всього в Конкурсі «Краща сільська садиба – 2018» взяли участь 326 власників садиб району.

Підсумки підведені. Справа – за реалізацією

30-06-2018, 19:47

Конкурс міні – грантів «Громада своїми руками», який проводить у містах  присутності своїх підприємств Компанія ДТЕК, з кожним роком набуває все більшої популярності серед мешканців міст і сіл України. Тим більше, що, за рішенням керівництва Компанії, з 2015 року до нього були долучені й громади районів. Та й суми коштів, які виділяються Компанією, з кожним роком збільшуються. Тому не дивно, що бажаючих впорядкувати свої території, збудувати нові об’єкти відпочинку, спортивного й духовного розвитку, відновити старовинні знакові місця з кожним роком стає все більше. В цьому, 2018 році, заявок, поданих на Конкурс від мешканців Західного Донбасу, перевищила третину від усієї кількості заявок по Україні.

Новая лава шахты «Степная»

30-06-2018, 12:59

Компания ДТЭК продолжает инвестировать средства в развитие шахт ЧАО «ДТЭК «Павлоградуголь» - лучшего угледобывающего предприятия в Украине. Совсем недавно на 2-м блоке шахте «Степная», «ДТЭК Шахтоуправления «Першотравенское», была сдана в эксплуатацию с оценкой «отлично» новая, 175 лава с запасами угля около 800 тысяч тонн угля, очень необходимого энергетике страны. То есть, на многие месяцы шахтеры Ш\У будут обеспечены работой, стабильной зарплатой, а бюджеты городов и районов Западного Донбасса – многомиллионными поступлениями в бюджеты, которые позволят громадам решать социальные вопросы своих граждан, развития инфраструктуры населенных пунктов, бытовые проблемы.

Для щасливого дитинства малечі села Межиріч

25-06-2018, 18:42

Програма децентралізації, яка зараз продовжується реалізовуватись по всій Україні, - це масштабний, загальнодержавний захід, призваний, за думкою її розробників, передати велику частину повноважень і коштів «на місця», де громади міст і районів самі повинні вирішувати напрямки свого розвитку й фінансування. За допомоги держави у вигляді різноманітних субсидій, субвенцій, тощо. Але, також, слід брати до уваги власну фінансову спроможність кожної громади перед об’єднанням з іншими, враховувати зміни в законодавстві, розробляти проекти перспективного розвитку, враховуючи, передусім, власні можливості, щоб не порушувати роками усталену інфраструктуру, освітнє, медичне й інші спрямування.

На порядку денному – питання соціального захисту

20-06-2018, 15:22

Ні для кого не є таємницею, що переважна більшість громадян України в поточний час відчуває нагальну потребу в підвищенні рівня соціального захисту. Особливо – малозабезпечені верстви населення, інваліди праці й дитинства, пенсіонери, багатодітні сім’ї, хворі, особливо – на тяжкі хвороби, які, в багатьох випадках, потребують хірургічного втручання. Також постійна реабілітаційна допомога потрібна ветеранам АТО, людям, які вимушено покинули свої рідні домівки після початку військових дій на Сході України.


Щоб вирішити ці вкрай важливі для пересічних українців питання, необхідні нові Закони, дієві реформи в економічній, виробничій, медичній сферах, пенсійному забезпеченні, соціального захисту малозабезпечених громадян, які приймаються Верховною Радою країни. Але дійсно дієві, спрямовані на підвищення загального рівня життя, а не такі, що його погіршують.