Військовій частині 3024 – 70 років!

16-07-2018, 13:36

Від щирого серця вітаю Вас з 70-ю річницею з дня заснування військової частини 3024!          


У цьому році ви святкує славний ювілей. 70 років тому, в далекому післявоєнному 1948 році, для посилення правопорядку і рішення задач з безпеки держави, охорони особливо важливих стратегічних об'єктів, була створена Ваша військова частина, яка багата славними іменами ветеранів, добрими справами та знаменними традиціями. Взагалі, воїни - це люди відважні. Честь,  героїзм і готовність пожертвувати собою в ім'я високих цілей - основні якості справжнього захисника Батьківщини.

Кондиционеры для «Скорой помощи»

13-07-2018, 18:05

В каком состоянии сейчас находится медицина Украины вряд ли кому-то нужно рассказывать. А «внедряемая» профильным министерством так называемая «реформа», по свидетельствам и заключениям самих медработников, ничего хорошего не сулит не только пациентам, но и им самим. Ведь для поднятия уровня медицинского обслуживания простых граждан страны нужны соответствующие условия как лечения больных, так и работы сами медсестер и врачей.


Обіцянки – цяцянки?

12-07-2018, 19:28

Аварійний міст у Новій Дачі, про який було написано раніше, не витримав порожніх обіцянок влади й уночі, 10 липня, біля 22-ї години, зруйнувався повністю. Під вантажівкою, що перевозила пшеницю нового врожаю й їхала по дорозі з Нової Русі. Дякувати Богові, водій залишився неушкодженим. Але він розповів, що перед мостом не було ніяких попереджувальних чи заборонних дорожніх знаків, тому він і не поїхав в об’їзд, по вул. Криничній. Представники Облавтодора, які приїхали на місце аварії, повідомили водію про те, що міст ще з квітня вважається аварійним (!!??). Але, довідавшись, що водій до них претензій не має, чкурнули геть. Вантажівка і причеп потребують суттєвого ремонту, втрачено майже тонну зерна.

Благие дела – на пользу людям

10-07-2018, 21:54

Возле села Новая Русь, что в Павлоградском районе, на высоком холме расположен необыкновенный родник, вода из которого обладает целебными свойствами. Местные сельчане называют его «криница». Набрать целебной воды из него приезжают люди не только из Павлограда, Терновки  и близлежащих сел, а и из соседней Харьковской области.

Обіцянки і реальні справи

10-07-2018, 19:28

Мешканці Західного Донбасу вже звикли до того, що народний депутат України А.В. Мартовицький не залишається осторонь вирішення будь – якої проблеми, яка виникає у пересічних громадян. Під час кожного тижня роботи у виборчому окрузі Артур Володимирович зустрічається з людьми по місту їх проживання або роботи, намагається досконало розібратися в суті питань, що хвилюють пересічних громадян і допомогти їх вирішити. Адже невимушене, пряме спілкування з людьми народний депутат вважає одним з основних напрямків своєї депутатської діяльності.

Не вугіллям єдиним живе регіон

7-07-2018, 01:36

Те, що Західний Донбас – вугільний регіон, а «ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» - краще вуглевидобувне підприємство країни – знають далеко за межами регіону. Але ж тут ще й вирощують декілька зернових культур. Фермерські господарства Павлоградського і Петропавлівського районів дають значну прибавку до «хлібного кошика» держави, щорічно збираючи гідні врожаї. Нова, сучасна техніка й застосування передових технологій вирощування допомагають в обробці землі, посівах та збиранні врожаїв.

Встреча с жителями Сосновки

4-07-2018, 17:43

Благоустройство городов и сел, вопросы социальной защиты, обеспечения качественной питьевой водой, ремонтов дорог, медицинского обслуживания, транспортных перевозок – это только небольшой перечень проблем, которые жители Западного Донбасса просят помочь решить народного депутата Украины А.В. Мартовицкого, обращаясь с заявлениями и обращениями в его Общественные приемные, во время личных встреч с ним.


Но, при этом, нужно понимать, что деятельность народного избранника строго регламентирована законодательством Украины и его возможности далеко не безграничны, как это кому-то представляется. Кроме того, есть вопросы, решение которых входит в компетенцию народного депутата, а есть и те, которые находятся за ее пределами. 

Ювілей школи

4-07-2018, 16:16

Павлоградська Загальноосвітня школа № 6 відзначила свій 45-річний ювілей. 1 вересня 1973 року її поріг переступили перші учні, а класи, учбові кабінети й коридори наповнилися дитячими голосами. За минулі 45 років за стіни цього учбового закладу вийшло біля 7500 випускників, 77 з яких, за сумлінне навчання отримали медалі різної категорії.


26 червня, під час шкільного випускного балу, педагогів, працівників, ветеранів, учнів школи і їх батьків вітав запрошений на свято народний депутат України А.В. Мартовицький. Слід зазначити, що Артур Володимирович зробив свій вагомий внесок у розвиток цього шкільного закладу, обладнання його сучасною навчальною технікою. Зокрема – ЗОШ №6, завдяки народному депутату, першою в місті, ще в 2013 році, отримала інтерактивну дошку. Про це сказала під час свята випускників директор школи – Л.О. Дикса.

Общественная приемная народного депутата информирует

3-07-2018, 17:49

Наиболее острыми проблемными вопросами, которым в июне 2018 года народный депутат Украины Мартовицкий А.В. уделял больше всего внимания, были: совершенствование законопроектов, поданных на рассмотрение в верховную Раду, а именно: по вопросам формирования местных бюджетов, перерасчета сумм ежемесячных страховых регрессных выплат. Были рассмотрены предложения по внесению  изменений в ряд постановлений  Кабинета Министров по вопросам субсидий, а также -назначения (восстановление) социальных выплат внутренне перемещенным лицам. Помимо этого, по заявлениям граждан были поданы запросы в правоохранительные органы по проблемам засорения реки Самара сточными водами, а также гибели 400 семей пчел в Петропавловском районе. 

Підсумки підведені. Справа – за реалізацією

30-06-2018, 19:47

Конкурс міні – грантів «Громада своїми руками», який проводить у містах  присутності своїх підприємств Компанія ДТЕК, з кожним роком набуває все більшої популярності серед мешканців міст і сіл України. Тим більше, що, за рішенням керівництва Компанії, з 2015 року до нього були долучені й громади районів. Та й суми коштів, які виділяються Компанією, з кожним роком збільшуються. Тому не дивно, що бажаючих впорядкувати свої території, збудувати нові об’єкти відпочинку, спортивного й духовного розвитку, відновити старовинні знакові місця з кожним роком стає все більше. В цьому, 2018 році, заявок, поданих на Конкурс від мешканців Західного Донбасу, перевищила третину від усієї кількості заявок по Україні.