Павлоградському Палацу творчості дітей і юнацтва – 80 років!

19-05-2018, 19:35

Один з головних осередків культури міста Павлограда, в якому вже багато десятиліть постійно чутно веселий дитячий сміх, співи, шурхіт танцювальних па, а в деяких приміщеннях панує зосередженість і тиша під час роботи над дійсними витворами народного і прикладного мистецтва – Палац творчості дітей і юнацтва – розташований в будівлі, що зберегла, навіть після масштабного капітального ремонту, що закінчився в 1991 році, свій архітектурний вигляд і стиль з моменту побудови, з кінця ще ХІХ століття. А тому й є не тільки пам’яткою архітектури, а й одною з найгарніших будівель міста.

Положение о проведении Конкурса - выставки "Под парусом Западного Донбасса"

15-05-2018, 16:56

Приглашаем всех любителей и профессионалов технического     творчества всех возрастов принять участие в четвёртой Региональной открытой выставке - конкурсе моделей всех типов судов, созданных своими умелыми руками и встретиться со своими друзьями и коллегами - судомоделистами  в  славном шахтерском городе Терновка в День  защиты детей!

Общественная приемная народного депутата информирует

12-05-2018, 19:34

С чем обращались жители округав общественную приемную и лично  к народному депутату Украины Мартовицкому А.В. в апреле 2018 года?


Наиболее острыми проблемными вопросами, которым в апреле 2018 года народный депутат Украины Мартовицкий А.В. уделял больше всего внимания, были: вопросы водоснабжения городов Западного Донбасса и возможности использования воды Павлоградского водозабора, проблемы пенсионного обеспечения, в частности - начисление пенсий шахтерам-регрессникам, вопросы благоустройства городов и сел Западного Донбасса, проведение в регионе Дня Довкілля.

День Великої Перемоги в Західному Донбасі

12-05-2018, 17:26

9 Травня… День, який у народів всього людства викликає почуття радості, болю, захоплення, пошани, заклику до пам’яті про загиблих у боях найжорстокішої у його історії Другій світовій війні та застерігання від  поновлення страшної «чуми ХХ сторіччя» - нацизму. Цей День Великої Перемоги над гітлерівською Німеччиною відзначається в багатьох країнах світу, як знаменна подія, свято свободи і незалежності.


В роки війни з фашизмом однією з найбільш постраждалих країн була Україна, яку ворог окупував повністю. І для визволення всієї української території знадобилось кілька років, а саме звільнення від окупації вартувало мільйонів життів. Полеглих в окопах, в партизанських загонах, підпіллі, закатованих у концтаборах, знищених в захоплених містах і селах…

Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям!

12-05-2018, 16:59

Їх подвиг нинішнє й майбутні покоління повинні зберегти і своїй пам’яті навічно, тому що Велика Перемога над гітлерівським фашизмом, здобута у Другій світовій війні – це одна з найвизначніших сторінок в багатій подіями, злетами і звитягами історії України і українського народу.


Даниною нашим мужнім, самовідданим героям – переможцям є проведення в містах і селах Західного Донбасу, як і у всій Україні, традиційних, щорічних, напередодні Дня Великої Перемоги, Мітингів – реквіємів пам’яті на честь загиблих в жорстоких боях з фашистськими загарбниками і тих, хто зараз живе поряд з нами, запалювання свічок і факельні ходи. В багатьох країнах Європи і всього світу подібні заходи відбуваються в ці святкові дні, тому що для всього світу День Перемоги над нацизмом – визначна подія ХХ століття.

Слова подяки й низький уклін – нашим ветеранам

10-05-2018, 19:22

З кожним роком серед нас, живих, їх залишається все менше. Невпинно йдуть роки, а ветерани Другої світової війни, люди – легенди для кожного з нас, учасники найжорстокішої війни в історії людства, творці Великої Перемоги на гітлерівським нацизмом, покидають цей світ… Всім їм вже «за 90», вони хворіють, потребують спеціального догляду, але бадьоряться, намагаються бути оптимістами, в доброму гуморі.


А головне, що потрібно зараз нашим дорогим ветеранам – переможцям – це увага, відчуття потрібності оточуючим, усвідомлення величності здійсненої головної справи їхнього життя.

Крок за кроком – до реалізації наміченого

10-05-2018, 19:13

Будь – яка справа повинна мати логічне завершення. Тільки тоді, коли вона буде повністю завершена, люди відчують її результати. Особливо, коли справа робиться для людей і спільно з ними. По-іншому й бути не може в наші непрості часи. Бо, передусім, самі люди повинні бажати щось зробити для самих себе, для свого майбутнього і майбутнього наших нащадків. Звісно, за допомоги влади, народних обранців, бізнесу.


В селах і містах Західного Донбасу вже впродовж кількох років реалізуються довготривалі програми, започатковані народним депутатом України Артуром Мартовицьким: озеленення територій, відновлення занедбаних, а то й – забутих природних джерел чистої питної води («джерела Павлоградщини»), впорядкування сільських садиб і прилеглих до них територій («Краща сільська садиба»), вивчення і благоустрій історичних місць, якими є Майдани і кургани.

Позади – уже история, впереди – новые творческие успехи

6-05-2018, 15:27

«Выступает образцовый хореографический ансамбль «Юность»!». И всегда, после этого объявления следующего номера ведущими во время проведения любого городского мероприятия, зрительный зал взрывается бурными аплодисментами. А это, следует отметить, дорогого стоит! Яркие, профессионально поставленные танцевальные номера с участием десятков детей возрастом от 5 до 16 лет, в красочных украинских народных или вполне современных молодежных сценических костюмах, с элементами акробатики, отточенные движения каждого танцора и удивительная слаженность всех участников ансамбля не может оставить равнодушным никого из зрителей. И так – уже в течение 40 лет!

Вспоминая прошлое – смотрим в будущее

3-05-2018, 14:53

Лучшему в стране угольному региону Западный Донбасс в этом, 2018-м году исполняется 55 лет. В уже далеком, 1963-м году, была введена в эксплуатацию первая угольная шахта – «Терновская». И с этого события началась история Государственного промышленного объединения «Павлоградуголь».


За годы своей деятельности, трудовой коллектив объединения, как и на многих других промышленных предприятиях, испытал и взлеты, и падения. Только с 2004 года, после прихода к руководству «Павлоградуглем» Компании ДТЭК, работа шахт и других производственных структур объединения стала стабильной. А количество выданного «на-гора» очень необходимого стране энергетического угля росло с каждым годом, превысив 20 млн. тонн в прошлом, 2017 году.

Азартно, весело, спортивно

1-05-2018, 11:01

В Богданівській об’єднаній територіальній громаді 27 квітня були проведені вже другі за останній місяць спортивні змагання на «Кубок сільського голови» О.Г. Грищенка. Тепер вже – з баскетболу.


Впродовж кількох годин 10 команд, складених з працівників комунальних установ, депутатів сільської ради, виконкому різного віку, змагались за перемогу. По-спортивному азартно, не шкодуючи ані себе, ані суперників, під бурхливі оплески, за підтримки вболівальників, яких у спортивній залі початкової школи зібралось чимало, спортсмени-аматори намагались вибороти Кубок.