День працівників комунальних служб у Павлограді

16-03-2018, 19:31

15 березня, напередодні свого професійного свята – Дня працівників комунальних служб і сфери обслуговування (що кожного року відзначається 18 березня) - в БК ветеранів м. Павлоград зібрались ті, від сумління і кваліфікації котрих залежить, наскільки будуть впорядковані й освітлені вулиці і двори міста, як тепло буде холодними, зимовими днями й ночами в наших помешканнях. А регулярне і якісне водопостачання? Загалом, від працівників комунальних підприємств і сфери обслуговування напряму залежить комфорт проживання в кожному місті чи селищі.

Вам, наши дорогие и любимые женщины!

9-03-2018, 20:42

Кто бы что ни говорил, а 8 Марта – это праздник. Для всех, но, в первую очередь, для женщин. И потому, что отмечаемый уже многие десятилетия Международный женский день – первый весенний праздник, а еще потому, что этот день посвящен им, нашим прекрасным, заботливым, обаятельным, терпеливым и снисходительным мамам, женам, дочерям, бабушкам, подругам. Всем, кто вдохновляет нас, мужчин, на порой безрассудные поступки, зажигает в сердцах огонь и покоряет блеском сияющих глаз. А наши украинские женщины еще и считаются самыми красивыми в мире, который спасти может только красота.

«…Душа поетова святая живе в святих своїх речах…»

9-03-2018, 18:12

Він прожив всього 47 років… Але вірші, які народжувались в його світлій голові, написані його рукою, будуть жити вічно. Він – Тарас Григорович Шевченко – один з найдостойніших і найвидатніших синів українського народу. І пам'ять про нього буде жити, допоки буде існувати Україна.


Його день народження – 9 березня – відзначається не тільки в нашій країні, а й у багатьох інших країнах світу, тому що вірші генія – це культурний і поетичний спадок всього людства.


Цього року всі ми відзначаємо 204-ту річницю з дня народження Людини з великої літери, яка все своє життя віддала служінню народу, майбутньому України.

Дорогі наші, милі, чарівні й неповторні жінки!

6-03-2018, 21:20

Мої найщиріші вітання вам, матерям, сестрам, дружинам і донькам з першим, сонячним, яскравим і квітучим святом Весни – Міжнародним жіночим днем!


Ми, чоловіки, завжди цінуємо і будемо цінувати вас за добро і турботу, яку ви випромінюєте у стосунках з нами, за любов і ніжність, які надихають кожного з нас на великі звершення і постійне бажання бути гідним ваших почуттів. Немає в світі  нічого дорожчого й більш священного за жінку – берегиню сімейного затишку, що дарує життя нашим дітям. Ваші надійні підтримка й душевна теплота – це запорука успіху в житті кожного чоловіка, впевненість у подальшому щасливому майбутньому всієї родини.

Конституційний суд України визнав незаконним оподаткування пенсій

2-03-2018, 17:16

Конституційний Суд України (КСУ) своїм рішенням від 27 лютого № 1-р/2018 визнав неконституційним оподаткування пенсій, яке відбувалося відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо податкової реформи)» від 28 грудня 2014 року. Це стало результатом конституційного провадження, яке було розпочато за поданням, ініційованим народним депутатом від 36-го округу Артуром Мартовицьким.

 

Нагадаємо, що 28 грудня 2014 року Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо податкової реформи)» було запроваджено обмеження для пенсіонерів, державних службовців, працюючих пенсіонерів щодо обкладання податком їх пенсій, а у окремих випадках – призупинення їх виплат взагалі.

Вже 50 років вони дарують здоров’я людям

28-02-2018, 14:00

Історія Павлоградської центральної районної лікарні почалася рівно 50 років тому – у лютому 1968 року, коли депутати районної ради прийняли рішення про її відкриття. Тоді весь заклад розміщувався в одному корпусі, а починало працювати в ньому біля 130 медиків. Головним лікарем була призначена людина, яку до цієї пори пам’ятають сотні тисяч пацієнтів лікарні – Леонід Никифорович Авраменко, який керував нею біля 30 років. І якого, на превеликий жаль вже немає серед живих. Але він – дійсна легенда всього району, його й зараз згадують тільки добрими словами і пацієнти, і колеги. А останні 17 років лікарнею керує С.Л. Коцаренко.

Праздник танца в Павлограде

26-02-2018, 16:55

Чувство прекрасного, как известно, нужно воспитывать с детства. Особенно, когда это касается танца – нестареющего искусства выражать свои эмоции посредством движений. И неудивительно, что многие родители хотят, чтобы их дети учились этому искусству  с самого юного возраста.


В настоящее время существует множество танцевальных стилей и школ, популярных и наследуемых во всех странах мира. Но одно из главных мест среди них занимают бальные и спортивно – бальные танцы. Такие, к примеру, как нестареющий вальс, пассодобль, джайв и другие.


Все это можно было воочию наблюдать во время проведения Первых областных квалификационных соревнований по спортивно – бальным танцам «Кубок Западного Донбасса - 2018» для детей. 

Общественная приемная народного депутата информирует

24-02-2018, 22:41

С чем обращались жители округав общественную приемную и  к народному депутату Украины А.В. Мартовицкому в феврале 2018 года?


Наиболее острыми проблемными вопросами, которым в феврале 2018 года народный депутат Украины А.В. Мартовицкий уделял внимание, были: вопросы становления и развития территориальных громад в рамках децентрализации; непродуманные последствия Постановления Кабинета Министров Украины по вопросам монетизации субсидий, что создает ряд проблем по обслуживанию домов ОСМД; реформирование здравоохранения.

Народный депутат встретился с шахтерами прямо под землей

24-02-2018, 12:35

На текущей неделе народный депутат от 36-го мажоритарного округа Артур Мартовицкий посетил шахты Западного Донбасса – Юбилейную (ДТЭК ШУ Першотравенское) и Самарскую (ДТЭК ШУ Терновское). Парламентарий ознакомился с производственной ситуацией на предприятиях и пообщался с трудовыми коллективами  участков прямо на их рабочих местах, под землей. На шахте Юбилейной Артур Мартовицкий побывал в 600-м очистном забое и восточном дренажном штреке №2, а на Самарской - посетил участок производства, где в минувшем году было преодолено серьезное, самое крупное в регионе, горно-геологическое нарушение – Богдановский сброс. По итогам поездок Артур Владимирович ответил на вопросы журналистов местных СМИ.

В лютому 43-го…

22-02-2018, 16:42

Визволення міста від фашистських загарбників партизанами і підпільниками, ті кілька днів свободи для його мешканців у лютому 1943 року назавжди увійшли в героїчну історію Павлограда і всієї України.


Про події того часу вже написано й розказано багато, знятий документальний фільм. Відомі імена всіх учасників повстання, від командирів – до рядових підпільників і партизан. Їх мужність, героїзм і самопожертва заради свободи нашої країни заслуговує на вічну пам'ять всіх післявоєнних, нинішнього і прийдешніх поколінь, як приклад патріотизму, любові до своєї Батьківщини та народу.