Поздоровлення А.В. Мартовицького з Днем Гідності і Свободи України.

19-11-2018, 15:16

Український народ заслуговує на гідну повагу всього світу, як нація, кращі сини й дочки якої впродовж багатьох віків боролася за свободу й незалежність своєї держави, прагнення вільно жити й господарювати на рідній земліЧесть, мудрість, гідність і працелюбність нашого народу, його славні вікові традиції надають сил кожному українцю з оптимізмом пережити всі теперішні негаразди в країні, з надією дивитися в своє майбутнє, своїх дітей і онуків, в краще прийдешнє всієї України!

«Павлоградводоканалу» - 55!

Вчера, 08:15

Працівники Комунального підприємства, від чіткої й злагодженої роботи якого залежить безперебійне постачання води в домівки мешканців м. Павлоград – Павлоградводоканалу» - 16 листопада відсвяткували 55-у річницю з дня його створення. За минулі роки підприємство, завдяки злагодженій роботі кожного підрозділу й відділу, пройшло значний шлях від організації, що постачала воду в невелике провінційне містечко з 45-тисячним населенням, до одного з ведучих у Павлограді, вже - центрі вуглевидобувного регіону Західний Донбас. Йшли роки. 

ЯК ЦЕ БУЛО. ПОГЛЯД З СЕРЕДИНИ.

17-11-2018, 20:43

Все почалось з того, що Кабінет Міністрів України на екстреному засіданні 19 жовтня ухвалив рішення про підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада – в рамках виконання взятих на себе Україною зобов'язань перед МВФ. Про підвищення вони говорили давно, але щоразу Гройсман запевняв, що уряд не буде приймати таких рішень. Але в п'ятницю це рішення було прийняте. І ми отримали цифру – вісім тисяч п'ятсот п'ятдесят гривень. Стільки українці платитимуть за тисячу кубометрів газу з першого листопада. Тобто майже на півтори тисячі гривень більше люди змушені платити за газ (для більшості українців – це розмір місячної пенсії), щоб уряд Гройсмана зміг отримати черговий транш від МВФ.

В Булахівському НВК – нова група

16-11-2018, 18:30

14 листопада в Булахівському НВК відбулася досить визначна подія – після тривалої реконструкції й капітального ремонту була урочисто відкрита нова навчальна група для дошкільнят, в тому числі - й з інклюзивним напрямком.


З різних об’єктивних причин, в приміщенні Булахівської ЗОШ І-ІІІ ступеня кілька років не було задіяне ціле крило з кількома приміщеннями, холодне взимку й спекотливе - літом.  Нові підходи до дошкільного навчання дітей, підготовка їх до вступу у перший шкільний клас вимагають створення цих цілей необхідних умов, підготовку потрібних спеціалістів. Але для цього потрібні значні кошти, яких, у деяких сільських бюджетах, вкрай замало навіть для вирішення нагальних проблем.

Честь і хвала людям, які годують Україну!

16-11-2018, 17:37

Щорічно, після закінчення польових робіт, в третю неділю листопада, Україна відзначає професійне свято працівників сільського господарства й переробної промисловості. Людей, завдяки невтомній, нелегкій праці яких українці мають «хліб і до хліба», вшановують керівники держави, обласних і місцевих влад, депутати всіх рівнів, пересічні українці. Адже без наших сільських трударів, без їхніх вагомих здобутків, неможливо навіть уявити наше повсякденне життя. Тому й користуються великою повагою люди, що віддають своє життя праці на землі, у тваринництві, птахівництві, рослинництві.


Напередодні професійного свята аграріїв, 15 листопада, урочистості, присвячені нашим трудівникам сільського господарства Павлоградського району, відбулися в сільському Будинку культури с. Богуслав.

Привітання А.В. Мартовицького з Міжнародним Днем студента.

15-11-2018, 21:24

Вам, майбутньому України і всього світу, мої найщиріші вітання зі святом самої прогресивної, неупередженої, волелюбної й сміливої в пошуках нових відкриттів і їх реалізації частині людства – Міжнародним Днем студента!


У кожного з вас зараз – новий, вже більш самостійний етап життя, час прийняття важливих рішень і особистої відповідальності за них, час викликів і відкриттів, нових друзів, почуттів і звершень. Але цей етап необхідно пройти для набуття необхідного життєвого досвіду, знань, які неодмінно стануть надзвичайно цінними під час проходження довгого, тернистого шляху до становлення кожного з вас, як особистості, пошуку свого місця в суспільстві.

Привітання А.В. Мартовицького з Днем працівника сільського господарства України.

15-11-2018, 21:20

Зі щирою повагою до вашої нелегкої, але вкрай потрібної кожному з нас праці, від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!


Адже цей день - свято дбайливих, працелюбних хазяїв нашої родючої землі, усіх, хто щодня розумом і своїми працьовитими руками, серцем і душею вирощує кожен колосок вагомого внеску у загальнодержавну продовольчу скарбницю, щоб у кожній домівці був «хліб і до хліба», а життя кожного українця з кожним днем ставало все більш заможним.

Безмежний простір культури

10-11-2018, 17:14

Що таке культура ніхто з пересічних громадян, мабуть, навіть не замислюється. Бо вона всюди, в кожному дні нашого життя з малечку до самої старості. Адже це не тільки виступи художніх колективів, солістів на святкових урочистостях, театральні вистави, концерти, кіно, ярмарки й Фестивалі народного мистецтва й молодіжних субкультур, поезія й проза, це – безмежний простір наших взаємовідносин, спілкування й виховання. А святкові виступи – тільки вершина величезного айсбергу, яка радує око й зігріває душу. 

Привітання з Днем пам’яті Нестора – літописця та Днем української писемності й мови.

8-11-2018, 08:32

Щиро вітаю вас зі знаменними датами -  Днем вшанування пам’яті Преподобного Нестора - літописця, послідовника творців слов’янської писемності й мови Рівноапостольних Кирила й Мефодія, а разом з цим – Днем української писемності й мови, які ми, разом з усією Україною, відзначаємо щорічно 9 листопада.


Мова, наряду зі сталим підвищенням рівня життя громадян, їх соціального захисту, економічним зростанням країни є одним з головних чинників консолідації суспільства на шляху до спільної побудови нової, демократичної, правової України для кожного українця.

Привітання з Днем працівників культури й майстрів народної творчості України

8-11-2018, 08:27

Культура кожного народу і його мистецтво – це неосяжний простір, в якому людина народжується, зростає, як особистість і проживає все своє життя. Тому рівень української національної культури, її загальне взаємовідношення з усіма народними культурами, які нас оточують,  має велике значення для духовного формування громадян будь-якої країни, їх естетичного виховання, збереження споконвічних народних традицій, звичаїв і обрядів, глибинних витоків й самої душі нашого народу для подальшого їхнього розвитку та передачі наступним поколінням.