День захисника України

17-10-2018, 15:50

Напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва й Свята Покрова Пресвятої Богородиці, які відзначаються в Україні 14 жовтня, в містах і селах Західного Донбасу відбулися святкові заходи, під час яких керівники міст і районів, депутати всіх рівнів вітали представників самої мужньої професії – нинішніх військовослужбовців і ветеранів Збройних сил України.


Такі урочистості відбулися й в МКДЦ м. Павлограда. На самому початку заходу пам'ять всіх, хто віддав своє життя за свободу й незалежність України у всі часи, всі присутні в залі вшанували Хвилиною мовчання.

Целебный источник у Новой Руси освящен и открыт

11-10-2018, 21:20

Вся жизнь на нашей Земле связана с водой. А родниковая вода с давних времен является самой чистой и полезной для человека. Именно поэтому одна из Программ народного депутата Украины Артура Мартовицкого – «Джерела Павлоградщины» - уже второй год реализуется в нашем Павлоградском крае. Ее цель – поиск и благоустройство природных источников качественной питьевой, а иногда - и целебной, воды, чтобы этими дарами природы могли пользоваться все желающие и нуждающиеся.


За прошедшие 2 года, в рамках этой Программы и Конкурса мини-грантов Компании ДТЭК «Громада своими руками», в селах Межиричи, Кочережки, Булаховка, Павлоградского района, были восстановлены несколько заброшенных колодцев и природных родников.

Щира подяка й низький уклін нашим ветеранам!

2-10-2018, 18:45

28 вересня, напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку і Дня ветерана України, народний депутат України Артур Мартовицький, разом з головою Павлоградської райради Наталією Гримайло, головами сільрад Вербківської ОТГ – Любов Холоденко, Троїцької ОТГ – Олегом Чуприною, Богуславської сільради – Валентиною Потаповою, районною Радою ветеранів та представником Павлоградської РДА відвідав Стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян у с. Троїцьке, в якому мешкають біля 40 одиноких людей похилого віку.


Почесні гості щиро привітали наших ветеранів – дійсне надбання не тільки Павлоградського району, а й всієї держави, з прийдешніми святами, відзначили їх внесок у відновлення й розбудову Павлоградщини, побажали миру, міцного здоров’я, гідної поваги з боку держави, персоналу Центру, всіх оточуючих.

Будущее страны – в их руках

29-09-2018, 09:21

25 сентября в г. Павлоград состоялась рабочая встреча представителей молодежных организаций города и Павлоградского района, организованная и проведенная павлоградской общественной организацией «Молодежная Инициатива Реформ».  Цель этой встречи – познакомить лидеров различных молодежных движений друг с другом, чтобы, впоследствии, скоординировать их действия при организации и проведении различных мероприятий и акций. Ведь только в Павлограде люди в возрасте от 14 до 35 лет, входящие в категорию «молодежь», составляют третью часть всего населения города!

Виступ Артура Мартовицького з трибуни Верховної Ради

25-09-2018, 16:42

Виступ народного депутата України Артура Мартовицького з трибуни Верховної Ради 21 вересня 2018 року з питань нарахування субсидій.

Перший дзвоник у Павлоградській Недільній школі

25-09-2018, 12:28

23 вересня в Павлоградській Недільній школі на честь Рівноапостольних Кирила і Мефодія при Спасо – Нерукотворного Образа Кафедральному Соборі пролунав Перший дзвоник, що сповістив учням, їх батькам і вчителям про початок нового учбового року.


Свято Першого дзвоника розпочалося на подвірї Собору, де благочинний Павлоградського церковного округу отець Павло Бурлай та інші представники духовенства, Опікунська рада школи на чолі з головою – народним депутатом України Артуром Мартовицьким, діти зі своїми батьками спільно відслужили молебень за щасливе майбутнє наших дітей, мир в країні й успіхи в навчанні. 

Павлоградці відзначили 234-річчя свого рідного міста

20-09-2018, 16:28

Святкування Дня міста, також традиційно, традиційно починається з Мітингів Пам’яті біля Меморіалу в районі залізничної станції Павлоград - ІІ загиблим під час оборони й звільнення міста від фашистських окупантів в роки Другої світової війни воїнам – героям.


12 вересня тут, для вшанування пам’яті полеглих оборонців і визволителів Павлограда, зібралися представники громадських організацій ветеранів війни і праці, дітей війни, ветеранів АТО, міський голова Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук, депутати міської ради, школярі, студенти, мешканці міста.

Спорт – для всіх!

19-09-2018, 16:57

В м. Павлоград діють декілька громадських організацій людей з обмеженими фізичними можливостями. І більшість цих людей, маючи певні фізичні вади, все ж намагаються займатися доступними їм видами спорту: шахами, шашками, армрестлінгом, настільним тенісом, навіть – легкою атлетикою, тощо. Але пристосованого для цього Центру спілкування й занять спортом до вересня 2018 року в них не було.


Завдяки Конкурсу міні – грантів Компанії ДТЕК «Громада своїми руками» таке приміщення в них з’явився внаслідок реалізації проекту – переможця Конкурсу «Спорт – в наші серця», розробленого Ініціативною груупою «Спортсмени – інваліди й працівники «Фізкультурно – спортивного комплексу ім. В.М. Шкуренко» під керівництвом Лідії Сердюк. Тобто – створений філіал міського ФСК.

Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»!

19-09-2018, 12:38

В тому, що прийняте керівництвом Компанії ДТЕК рішення про розширення дії Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» на райони присутності Компанії з перейменуванням назви Конкурсу в «Громаду своїми руками» було вірним, підтверджує значне зростання його популярності. Адже до участі залучилися сільські громади, в яких мешкають не менш активні, творчі й працелюбні люди, аніж в містах. Підтвердженням цьому висновку є десятки реалізованих проектів в селах Павлоградського і Петропавлівського районів Західного Донбасу. При тому, що Конкурсною комісією багато проектів сельчан визнаються найбільш креативними й корисними для громад.

Дитячий погляд у майбутнє Західного Донбасу

18-09-2018, 10:12

Яким є погляд наших дітей у майбутнє ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля»,  міст і районів нашого Західного Донбасу? Про це спитали у малечі регіону редакція шахтарської газети «Вісник шахтаря» під час проведення Конкурсу малюнків «Майбутнє Західного Донбасу - очами дітей», який відбувся при підтримці ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», народного депутата України Артура Мартовицкого, профспілкових організацій ПРВП і НПГУ. 69 своїх творчих робіт представили на розгляд конкурсного журі наші юні земляки. Переважно - діти з шахтарських сімей, які від своїх батьків вже чудово знають про нелегку шахтарську працю та наскільки вона важлива для кожного мешканця регіону й всієї країни.