Павлоградці відзначили 234-річчя свого рідного міста

20-09-2018, 16:28

Святкування Дня міста, також традиційно, традиційно починається з Мітингів Пам’яті біля Меморіалу в районі залізничної станції Павлоград - ІІ загиблим під час оборони й звільнення міста від фашистських окупантів в роки Другої світової війни воїнам – героям.


12 вересня тут, для вшанування пам’яті полеглих оборонців і визволителів Павлограда, зібралися представники громадських організацій ветеранів війни і праці, дітей війни, ветеранів АТО, міський голова Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук, депутати міської ради, школярі, студенти, мешканці міста.

Спорт – для всіх!

19-09-2018, 16:57

В м. Павлоград діють декілька громадських організацій людей з обмеженими фізичними можливостями. І більшість цих людей, маючи певні фізичні вади, все ж намагаються займатися доступними їм видами спорту: шахами, шашками, армрестлінгом, настільним тенісом, навіть – легкою атлетикою, тощо. Але пристосованого для цього Центру спілкування й занять спортом до вересня 2018 року в них не було.


Завдяки Конкурсу міні – грантів Компанії ДТЕК «Громада своїми руками» таке приміщення в них з’явився внаслідок реалізації проекту – переможця Конкурсу «Спорт – в наші серця», розробленого Ініціативною груупою «Спортсмени – інваліди й працівники «Фізкультурно – спортивного комплексу ім. В.М. Шкуренко» під керівництвом Лідії Сердюк. Тобто – створений філіал міського ФСК.

Тепер в Малоолександрівці є свій «Водограй»!

19-09-2018, 12:38

В тому, що прийняте керівництвом Компанії ДТЕК рішення про розширення дії Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» на райони присутності Компанії з перейменуванням назви Конкурсу в «Громаду своїми руками» було вірним, підтверджує значне зростання його популярності. Адже до участі залучилися сільські громади, в яких мешкають не менш активні, творчі й працелюбні люди, аніж в містах. Підтвердженням цьому висновку є десятки реалізованих проектів в селах Павлоградського і Петропавлівського районів Західного Донбасу. При тому, що Конкурсною комісією багато проектів сельчан визнаються найбільш креативними й корисними для громад.

Дитячий погляд у майбутнє Західного Донбасу

18-09-2018, 10:12

Яким є погляд наших дітей у майбутнє ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля»,  міст і районів нашого Західного Донбасу? Про це спитали у малечі регіону редакція шахтарської газети «Вісник шахтаря» під час проведення Конкурсу малюнків «Майбутнє Західного Донбасу - очами дітей», який відбувся при підтримці ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», народного депутата України Артура Мартовицкого, профспілкових організацій ПРВП і НПГУ. 69 своїх творчих робіт представили на розгляд конкурсного журі наші юні земляки. Переважно - діти з шахтарських сімей, які від своїх батьків вже чудово знають про нелегку шахтарську працю та наскільки вона важлива для кожного мешканця регіону й всієї країни.

День шахтера в Западном Донбассе

29-08-2018, 19:55

Для многих жителей Западного Донбасса День шахтера – самый главный и ожидаемый профессиональный праздник в году. Ведь почти в каждой семье, живущей на территории региона, кто-то или сейчас работает на шахтах или других предприятиях ЧАО «ДТЭК «Павлоградуголь», или работал ранее, выйдя, впоследствии, на заслуженную пенсию. И считается Западный Донбасс шахтерским регионом, потому что стабильно и производительно работает в нем только угольная отрасль, несмотря на общий значительный производственный потенциал. А стабильная работа градообразующих предприятий Компании ДТЭК – это своевременная выплата зарплаты, перечисление многомиллионных платежей в бюджеты всех уровней, стабильная жизнь и дальнейшее развитие городов и сел региона, его коммунальной и социальной инфраструктуры. 

Символ шахтерского труда – в Павлограде

28-08-2018, 19:00

Шахтерская лампа, с момента ее появления у горняков, всегда считалась среди шахтеров символом труда, чести, доблести и шахтерского братства. Тот, кто хотя бы один раз спускался в шахту и побывал хотя бы в одном шахтерском забое, поймут, что это значит. Там, под землей, сплошная, густая и вязкая темень, которая, кажется, окутывает и давит на плечи, голову, заставляет подгибаться ноги и отбирает силы у рук. И только когда зажигается шахтерская лампа, становится намного легче дышать и двигаться. Люди, работающие под землей многие годы, хорошо знают, что значит остаться без света своей шахтерской лампы: нет возможности ни работать, ни вообще двигаться.

Своим трудом они заслужили почет и уважение

28-08-2018, 18:40

Накануне главного профессионального праздника в Западном Донбассе – Дня шахтера и 55-летия региона, народный депутат Украины А.В. Мартовицкий, вместе с городскими головами г.г. Павлоград, Терновка и Першотравенск, руководителями ЧАО «ДТЭК «Павлоградуголь» встретился с ветеранами, стоившими и развивавшими наш регион, а потом, в течение многих лет, прославлявшего его своими трудовыми достижениями - шахтерами – инвалидами и регрессниками. Чтобы поздравить их с наступающим профессиональным праздником, пожелать мира, здоровья, добра, счастья и достатка, почтить память погибших на своих рабочих местах горняков и вручить свои Благодарности.

На черзі – кращі в районі

4-08-2018, 14:22

Підведені підсумки перших двох етапів V районного Конкурсу «Краща Сільська садиба», започаткованого народним депутатом України А.В. Мартовицьким. Тобто, виявлені й нагороджені особисто Артуром Володимировичем переможці номінацій «Краща сільська садиба» і «Краща сільська садиба громади». Черга – за переможцями в номінації «Краща сільська садиба району». Захід відбудеться після підведення підсумків районною комісією, дата його проведення визначиться пізніше.

Обіцянки – цяцянки?

12-07-2018, 19:28

Аварійний міст у Новій Дачі, про який було написано раніше, не витримав порожніх обіцянок влади й уночі, 10 липня, біля 22-ї години, зруйнувався повністю. Під вантажівкою, що перевозила пшеницю нового врожаю й їхала по дорозі з Нової Русі. Дякувати Богові, водій залишився неушкодженим. Але він розповів, що перед мостом не було ніяких попереджувальних чи заборонних дорожніх знаків, тому він і не поїхав в об’їзд, по вул. Криничній. Представники Облавтодора, які приїхали на місце аварії, повідомили водію про те, що міст ще з квітня вважається аварійним (!!??). Але, довідавшись, що водій до них претензій не має, чкурнули геть. Вантажівка і причеп потребують суттєвого ремонту, втрачено майже тонну зерна.

Не вугіллям єдиним живе регіон

7-07-2018, 01:36

Те, що Західний Донбас – вугільний регіон, а «ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» - краще вуглевидобувне підприємство країни – знають далеко за межами регіону. Але ж тут ще й вирощують декілька зернових культур. Фермерські господарства Павлоградського і Петропавлівського районів дають значну прибавку до «хлібного кошика» держави, щорічно збираючи гідні врожаї. Нова, сучасна техніка й застосування передових технологій вирощування допомагають в обробці землі, посівах та збиранні врожаїв.