День Великої Перемоги в Західному Донбасі

12-05-2018, 17:26

9 Травня… День, який у народів всього людства викликає почуття радості, болю, захоплення, пошани, заклику до пам’яті про загиблих у боях найжорстокішої у його історії Другій світовій війні та застерігання від  поновлення страшної «чуми ХХ сторіччя» - нацизму. Цей День Великої Перемоги над гітлерівською Німеччиною відзначається в багатьох країнах світу, як знаменна подія, свято свободи і незалежності.


В роки війни з фашизмом однією з найбільш постраждалих країн була Україна, яку ворог окупував повністю. І для визволення всієї української території знадобилось кілька років, а саме звільнення від окупації вартувало мільйонів життів. Полеглих в окопах, в партизанських загонах, підпіллі, закатованих у концтаборах, знищених в захоплених містах і селах…

Честь, слава і вічна пам'ять нашим героям – переможцям!

12-05-2018, 16:59

Їх подвиг нинішнє й майбутні покоління повинні зберегти і своїй пам’яті навічно, тому що Велика Перемога над гітлерівським фашизмом, здобута у Другій світовій війні – це одна з найвизначніших сторінок в багатій подіями, злетами і звитягами історії України і українського народу.


Даниною нашим мужнім, самовідданим героям – переможцям є проведення в містах і селах Західного Донбасу, як і у всій Україні, традиційних, щорічних, напередодні Дня Великої Перемоги, Мітингів – реквіємів пам’яті на честь загиблих в жорстоких боях з фашистськими загарбниками і тих, хто зараз живе поряд з нами, запалювання свічок і факельні ходи. В багатьох країнах Європи і всього світу подібні заходи відбуваються в ці святкові дні, тому що для всього світу День Перемоги над нацизмом – визначна подія ХХ століття.

Крок за кроком – до реалізації наміченого

10-05-2018, 19:13

Будь – яка справа повинна мати логічне завершення. Тільки тоді, коли вона буде повністю завершена, люди відчують її результати. Особливо, коли справа робиться для людей і спільно з ними. По-іншому й бути не може в наші непрості часи. Бо, передусім, самі люди повинні бажати щось зробити для самих себе, для свого майбутнього і майбутнього наших нащадків. Звісно, за допомоги влади, народних обранців, бізнесу.


В селах і містах Західного Донбасу вже впродовж кількох років реалізуються довготривалі програми, започатковані народним депутатом України Артуром Мартовицьким: озеленення територій, відновлення занедбаних, а то й – забутих природних джерел чистої питної води («джерела Павлоградщини»), впорядкування сільських садиб і прилеглих до них територій («Краща сільська садиба»), вивчення і благоустрій історичних місць, якими є Майдани і кургани.

Позади – уже история, впереди – новые творческие успехи

6-05-2018, 15:27

«Выступает образцовый хореографический ансамбль «Юность»!». И всегда, после этого объявления следующего номера ведущими во время проведения любого городского мероприятия, зрительный зал взрывается бурными аплодисментами. А это, следует отметить, дорогого стоит! Яркие, профессионально поставленные танцевальные номера с участием десятков детей возрастом от 5 до 16 лет, в красочных украинских народных или вполне современных молодежных сценических костюмах, с элементами акробатики, отточенные движения каждого танцора и удивительная слаженность всех участников ансамбля не может оставить равнодушным никого из зрителей. И так – уже в течение 40 лет!

20 років творчого натхнення й успіху

25-04-2018, 08:05

Культурне виховання молоді треба починати з самого дитинства. З сімї, дитячого дошкільного закладу, продовжується в школі. Засобів для цього існує велика кількість. Гуртки образотворчого мистецтва, народної творчості, вокальні, спортивні, танцювальні та багато інших, здатних розвинути у наших дітей інтерес до культури, зробити їх дитинство більш різноманітним і корисним. Адже накопичені під час занять улюбленою справою знання і досвід обов’язково стане в нагоді під час дорослого, вже самостійного життя.

Ювілей Павлоградського району

23-04-2018, 21:59

20 квітня громадськість Павлоградського району відзначала знаменну дату в його історії – 95 річницю з моменту утворення. В лютому 1923 року район отримав свою назву з центром у м. Павлоград. А територія його була така, що на ній зараз розмістилися б декілька сучасних районних адміністративних одиниць з населенням у кількасот тисяч мешканців.


За минулі роки територія району змінювалася багато разів, доки в 1991 році Постановою Верховної Ради не було встановлено його остаточні кордони. Зараз на території Павлоградського району розташовано 39 сіл з населенням більш, ніж 40 тисяч мешканців, які об’єдналися в чотири Територіальні громади – Богданівську, Вербківську, Троїцьку і Межирічську. Лише село Богуслав залишилося окремо від об’єднання.

Народний депутат Артур Мартовицький – молоді Західного Донбасу

18-04-2018, 14:38

Майбутнє будь-якої держави – це її молодь: школярі, студенти, які ще вчаться, накопичують знання задля того, щоб пізніше, через декілька років, застосовувати ці знання на практиці і будувати не лише особисте життя, а й брати активну участь у будівництві нової, сучасної України.


Бажання вчитися всьому новому, сучасним наукам, бути активними, креативними, сповненими нових ідей, здоровими і витривалими фізично – це основні необхідні якості будівника майбутнього країни. І громадська організація «Молодіжна Ініціатива Реформ», створена небайдужими до своєї долі, подальшої долі Західного Донбасу і всієї України, слугує цієї меті, вже декілька років намагаючись збудити громадську активність нашої молоді.

Театр і гумор – нероздільні

6-04-2018, 21:36

Народний театр Межирічського сільського Будинку культури знаний далеко за межами свого села. В доробках цього талановитого театрального колективу десятки постановок п’єс виданих світових драматургів і написаних власними авторами. І все це – на достатньо високому професійному рівні, що, без сумніву, заслуговує на повагу й популярність серед його шанувальників.

Пенсионные проблемы

31-03-2018, 21:31

27 марта пенсионеры Петршотравенска имели возможность встретиться с начальником Першотравенского отдела обслуживания граждан (сервисного центра) Главного управления Пенсионого фонда Украины в Днепропетровской области Ольгой Романенко. Встреча прошла по инициативе народного депутата Украины Артура Мартовицекого и в его присутствии. «Такая необходимость назрела давно, - считает Артур Владимирович, - поскольку с момента вступления в силу пенсионной реформы я получил около сотни обращений першотравенцев с просьбой разъяснить некоторые моменты».

Нардеп вимагає від уряду вирішення проблеми водопостачання шахтарських міст

24-03-2018, 21:05

23 березня Артур Мартовицький, депутат від 36-го виборчого округу, під час свого виступу у Парламенті звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою  взяти під особистий контроль розробку, виконання й фінансування комплексу заходів, необхідних для забезпечення надійного та безперебійного водопостачання міст Західного Донбасу. Він підкреслив, що для життєдіяльності шахтарського регіону, який робить суттєвий внесок у забезпечення енергетичної безпеки України та у формування бюджетів всіх рівнів, питання водопостачання є надважливим.